Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25045 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 045 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45647899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy téglaépítésű családi otthon, mely jó fényviszonyokkal és modern építészeti megoldásokkal várja új tulajdonosát. Ez az...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67998449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 239 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs, teljeskörűen felújított családi ház eladó Budapest XVIII. kerület, Újpéteritelepen Ha egy napfényes, luxus hang...
149 900 000 HUF
627 196 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (26929584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó állapotú, erkélyes lakás csepel frekventált RÉSZÉN A XXI. kerületben, Csillagtelepen eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, II. emel...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53384254)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújított, 61 nm-es tégla építésű lakás, amely jó fényviszonyokkal rendelkezik, és egy osztatlan közös kert...
60 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34663354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban, a Munkás utcában eladó egy 60 nm-es, 3 szobás, földszinti lakás. a hirdetésb...
69 999 000 HUF
1 166 650 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45533757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-tel...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24771756)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári terek és időtlen elegancia a város szívében, eladó lakás a VI. kerületbenAki a városi élet nyüzsgése mellett vágyik...
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (44679138)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37457983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó sokoldalúan hasznosítható ingatlan Budapest v. kerületében, a Szent István körúton Budapest egyik legfrekventáltabb rész...
39 200 000 HUF
1 568 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (47432742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
39 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi iroda családiházban hirdetés (31585392)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
39 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai ikerház hirdetés (96333324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pest megyében, Áporka központjában keres új otthont családjának? Fontos Önnek a jó elosztás, a napfényes terek és az alacsony r...
89 900 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (54291453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 3
****Fiatal családoknak, CSOK-ban vagy kedvezményes hitelben gondolkodóknak különösen jó lehetőség Ócsán! **** ****83 Nm, 3 szob...
79 900 000 HUF
962 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (43345228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy vadonatúj, családi ház Dunaharasztin! Kedves vásárlóink, ha olyan otthont keresnek, amiben akár meg is öregedhetnek...
180 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai ikerház hirdetés (49531835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
89 900 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37398383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Belváros szívében, az Arany János utcában Budapest egyik legkeresettebb részén, az Arany János utca egyik legsze...
89 900 000 HUF
1 577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (57277355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 2
22. kerületben, Budafokon a zöldövezetben, csendes kertvárosi mellékutcában eladó egy 2 szobás, jelenleg 78 m2-es családi ház, ...
145 000 000 HUF
1 858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93773538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VI. Ker. Karnyújtásnyira az Operaháztól, a Zichy Jenő utcában eladó igényesen, ötletesen felújított otthon. A pesti Broadway k...
98 900 000 HUF
1 412 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77297556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 97 nm-es ikerházat. A kivitelező magas minőségű luxus ingatlanok kivitelezésével foglalkozik több mint ...
109 000 000 HUF
1 123 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (19143937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 4
Halásztelken garázsos családi ház HÁZ: - 120 nm lakótér, nappali + 3 szoba - 1985-ben épült téglából, szigetelve, cserép tetőf...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal