Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (68973653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tökéletes családi otthon a 21. kerület zöldövezetében! Budapest 21. kerületének egyik legcsendesebb, zöldövezeti részén, az Erd...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (73853793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 696 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas családi ház Ócsa központi részében két generációnak és befektetésnek is ideális! Ócsa központi részében eladó egy 1...
84 900 000 HUF
451 595 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vecsési házrész hirdetés (16719391)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen eladó egy tágas, 100 m²-es kétszintes családi házrész, nagy kerttel! Vecsésen, egy háromlakásos, csendes udvarban kí...
89 900 000 HUF
899 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (23712463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
Eladó a XVIII. Szemeretelepen egy 110 nm-es, három szintes, nappali+két hálószobás, rendezett, jól karbantartott, cirkós fűtése...
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99738878)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Minden, ami a nyugodt családi élethez kell: Játszótér, óvoda, sportpálya és horgásztó mindössze 3-5 perc sétára! 94 Nm-es kert...
101 000 000 HUF
1 109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23134263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39394771)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (35999735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében, Óhegyen, a Bolgár utcában, 6 lakásos, tégla építésű társasházban eladó egy felújított, galériázott min...
22 900 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75556884)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (34476349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (93434399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó raktárhelyiség a Corvin-negyedben! A VIII. kerület frekventált részén, a Corvin Pláza és a sétány közvetlen közelében k...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi raktár hirdetés (73344498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (49428536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 6
***Kelenvölgyben! Kiemelt megbízás! *** 80 MFt-ig lakásbeszámítással is! Elsősorban Budapest és dél-budai régió. Budapest, XI. ...
235 000 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (68396626)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42447448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpéte...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (44822359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy felújított, kétgenerációs téglaépítésű családi ház Kispest kedvelt kertvárosi részén! Ez az ingatlan kiváló elosztáss...
185 000 000 HUF
1 541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (88747551)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53327742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 4
91 000 000 HUF
827 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55916365)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59337453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal