Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25059 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 059 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37474546)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jó helyen lenni számít. a Műegyetem és Allee között könnyű megszeretni a mindennapokat. És van egy felújított lakás, ami ehhez ...
115 000 000 HUF
1 437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (91433543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség az v. kerület, Nádor utcában az 1819-ben, Hild József tervei alapján épült házban, a belváros szívében 100 ...
146 410 110 HUF
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi telephely hirdetés (55544794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 9265 m2
Telekterület: 7728 m2
Szobaszám: n/a
XXII. kerületben eladásra kínálunk egy 7728 mn-es telekterületen elhelyezkedő univerzális telephelyet, ami 4 szintes üzemcsarno...
699 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb iroda hirdetés (45871783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 9265 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XXII. kerületben eladásra kínálunk egy 7728 mn-es telekterületen elhelyezkedő univerzális telephelyet, 5 emeletes irodaház és k...
699 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99494257)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Páratlan panoráma a XII. kerületben, a kissvábhegy TETEJÉN! Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 12. kerületének ...
197 000 000 HUF
2 493 670 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb iroda hirdetés (43623527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 9265 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
699 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (88323877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Budapest utolsó érintetlen szigetén kínálok megvételre, 2023-ban igényesen felújított családi házat frissen aszfaltozott utcába...
59 000 000 HUF
786 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (54177372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 4
Egy udvaron belül 2 különálló családi HÁZ! KIVÁLÓ befektetés cégeknek telephelyként vagy két generáció ÖSSZEKÖLTŐZÉSÉHEZ! El...
94 900 000 HUF
624 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (75434759)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2646 m2
Szobaszám: n/a
Rupp-hegyen, 11. kerület Pösingermajor városrészben, 2646 nm-s örökpanorámás lakóövezeti telek eladó! A telken 2 bővíthető va...
262 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (35414345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Budaörsön panorámás, önálló családi ház eladó – 1450 nm-es TELKEN Budaörsön, a Csikidűlő déli, csendes lejtőjén kínálunk megvé...
295 000 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61932994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok a Zsinagóga mellett egy frissen teljeskörűen felújított lakást a Wesselényi és a Kazinczy utca sarkán. Az Ing...
220 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (52217994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az XI. kerületben Kelenföldön egy 10. emeleti, 51 m²-es, nappali + hálószobás, erkélyes panellakás, ablakos konyhával, pa...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (19775217)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Budaörs Ganztelepen, kertes övezetben 25 éve épült 2 generációs csaladi ház eladó. Bruttó 300nm-es 3 szintes. Alsó szint:111...
275 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (66959597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 541 m2
Szobaszám: 5
Vecsés központi elhelyezkedésű részén, 541 m2-es, kúttal, garázzsal, melléképülettel, medencével rendelkező telken elhelyezkedő...
84 900 000 HUF
771 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (74539588)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Százhalombatta Óváros részén, csendes és népszerű környéken kínálunk eladásra egy kiváló állapotú, 148 nm alapterületű, ikerház...
135 000 000 HUF
912 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (33447477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Igazi különlegesség Királyerdőn Kiválló állapotú családi ház aká tulajdonosi garanciával eladó. Budapest XXI. Ker. Csendes m...
120 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47587772)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület központi részén, kitűnő infrastruktúra mellett, jó állapotú, belső kertes, liftes társasházban eladásra kínálok, ...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (44843491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
*** Dunaharasztiban, a Rózsa utca közelében megvételre kínálok egy felújított, 2 szintes, 4 + 2 szobás sorházi ingatlant *** A...
92 000 000 HUF
557 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti termőföld, szántó hirdetés (49615963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 9569 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó/kiadó külterületi telek Törökbálinton! Pest megyében, Törökbálint, Ráczug dűlőben, autópályákhoz közel eladó egy 9569 m...
46 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (86432462)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már