Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (47945736)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Életérzés a budai vár szomszédságában – lakás a fiáth jános UTCÁBAN Budapest i. kerületében, a történelmi Budai Várnegyed közv...
123 900 000 HUF
1 795 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (72125379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 7
Pest megyei Vecsésen eladó egy előkertes 185 nm-es, téglából épült több funkciós családi ház 652 nm-es telken. Betonalapra épü...
128 000 000 HUF
691 891 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (25427485)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 4
Eladó önálló családi ház Kiskunlacházán! Kiskunlacháza központhoz közeli részén kínálunk megvételre, egy nettó 120nm alapterü...
59 900 000 HUF
499 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53897994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, világos lakás Budapest VII. kerületében! A VII. kerület kedvelt részén, a Péterfy Sándor utcában, a Városli...
96 900 000 HUF
1 327 397 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94753991)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, bútorozott 2 szobás lakás eladó a Garay Gardenben – kiváló befektetés a belváros közelében A 2006-ban épült Garay Ga...
86 600 000 HUF
1 767 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47466393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerületben, Kőbányán, 4 emeletes panel épületben, 4. emeleti, 67 nm-es, 3 szobás, étkezős, erkélyes, klímás, világos, déli f...
65 900 000 HUF
983 582 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli üdülőövezeti telek hirdetés (37941842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: n/a
Horgászok figyelem! Csepel-szigeten a Kis-Dunától 100 méterre, telek eladó! Tököl és Szigetcsép között, a Kis-Dunától 100 m-r...
5 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (53932999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó örökpanorámás 60nm -es, 2, 5 szobás, klímás panellakás a XVIII. kerületben, a Havanna utcában! 60 M² | 10. emelet (nem z...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93273445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a VII. kerületben egy 42 m²-es, 2. emeleti, 2 szobás lakás. SZÉLES körű felhasználást tesz lehetővé, így meg...
56 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81275378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 4
Nagy telek Érd újtelepen - kiváló ár / érték ARÁNY Eladó Érd Újtelep csendes, aszfaltozott utcájában egy 1026 nm-es, összközmű...
63 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67462973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
A 18. kerületben vált eladóvá ez a 96 nm-es, téglaépítésű, családi ház, mely 3 szobával rendelkezik. Jelenleg kettő szoba egymá...
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29457636)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Kálvin tér vonzásában egy felújított, kétszobás, emeleti lakást fiatalos környezetben! Az első emeleti vi...
92 900 000 HUF
1 658 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (43847322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Tökölön, csendes aszfaltos utcában eladó egy nettó 70 nm-es, három szobás családi ház, 709 nm telekkel és melléképületekkel! ...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77789834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Luxus életérzés a belváros szívében – azonnal költözhető! ✨ Eladó a v. kerület egyik legkeresettebb utcájában, a Nyáry Pál u...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (55257864)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház eladó XXlll. Kertvárosi részén – Lórévutvánál. BudapestXXlll. Csendes, kertvárosias környezetében, a L...
118 900 000 HUF
1 189 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32949333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A VI. kerületben Színyei Merse utcában eladó egy 1. emeleti 37 nm-es nagyon jó állapotú, világos, 1+fél szobás kellemes kis lak...
60 200 000 HUF
1 627 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (84343997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Modern Elegancia és Privát Wellness Annahegyen – Medencés Álomotthon Eladó! Törökbálint legkedveltebb részén, Annahegy egy cs...
123 000 000 HUF
1 294 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (46556313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, parkra néző otthon a József Attila lakótelep zöld szívében – metrópár lépésre! Budapest IX. kerületében eladó egy 48...
63 900 000 HUF
1 331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (23999534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 5
Érden, a Fehérvári úton eladó egy 1996-ban épült, tehermentes, 184 nm-es családi ház, mely egy 875 nm-es saroktelken helyezkedi...
125 000 000 HUF
679 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (13794781)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében, a Ferenc körút és a Tompa utca sarkán kínálok megvételre egy 33 m²-es, ...
57 200 000 HUF
1 733 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal