Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (66748329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 696 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas családi ház Ócsa központi részében két generációnak és befektetésnek is ideális! Ócsa központi részében eladó egy 1...
84 900 000 HUF
451 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi családi ház hirdetés (47236144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Felújított lakóház ELADÓ! Budapest XI. kerületének zártkerti részén, Vadászhegyen ajánlom figyelmébe egy 2022-ben teljes körű...
75 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (19742432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79486439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27726283)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (21334259)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53234335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a IX. kerületben a Bakáts térnél! ***** Frissen felújított, 41 nm-es ingatl...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (96449487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (93343114)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 3
****Fiatal családoknak, CSOK-ban vagy kedvezményes hitelben gondolkodóknak különösen jó lehetőség Ócsán! **** ****83 Nm, 3 szob...
79 900 000 HUF
962 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb ház hirdetés (55445276)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XI. kerület, Buda egyik legszebb részén, a Sashegy tövében, a Brassó út tetején egy rendkívül csendes, átmenő forgalo...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai egyéb ház hirdetés (52371433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 387 m2
Telekterület: 2407 m2
Szobaszám: 12
Felhívjuk a figyelmet, hogy a hirdetésben megjelölt ár nem valós! Az ingatlan tulajdonosa 1/1 arányban Százhalombatta Város Ön...
1 000 HUF
2 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (54443672)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 3
64 000 000 Ft – Csepel-Háros – Felújított, 3 szobás családi ház nagy telekkel Csendes, zöldövezeti zsákutcában, a Duna-part kö...
64 000 000 HUF
876 712 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38884454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest v. kerületében, a Március 15. Téren, egy újépítésű, exkluzív penthouse lakás, amely minden igényt kielégít! Az...
1 802 000 000 HUF
6 278 745 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74743924)
4 hónapja a megveszLAK-on