Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (66253436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosában, az v. kerületben, a sétáló Váci utca közvetlen közelében, a Nyáry Pál utca csendes és elegáns szakaszán ...
185 900 000 HUF
2 088 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76469473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest egyik legkeresettebb és legexkluzívabb városrészében, a Diplomatanegyedben! Az...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (92555323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Projekt bemutatása A XI. kerületi Bartók Béla úthoz közel épülő lakópark egy csendes, nyugodt környezetet kínál a város forgat...
124 177 200 HUF
1 940 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (78391397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
98 608 650 HUF
1 826 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63357472)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
159 803 700 HUF
1 756 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34749343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
206 300 850 HUF
1 778 455 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23383152)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
73 146 150 HUF
1 924 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (34534948)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2770 m2
Szobaszám: 5
Dunavarsányban újépítésű családi HÁZ HÁZ: - 115 nm nappali + 4 szoba - 2026-ben épül - minőségi anyagokból - Porotherm tégla +...
125 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (43325313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínáljuk egy nívós budai környezetben található, magasföldszinti, 70 m²-es, kétszintes kialakítású lakást, amerikai ...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (33283943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 6
Délegyháza csendes, nyugodt részén kínálok megvételre egy 106 m²-es, kétgenerációs családi házat, amelyhez 310 m² saját telek é...
169 000 000 HUF
1 056 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (79588746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a folyamatosan megújuló és egyre népszerűbb Csarnoknegyedben, a Tolnai Residence-ben kínálunk eladá...
249 000 000 HUF
2 349 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (72274443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A IX. kerület szívében, a Mester utcában egy rendezett, folyamatosan szépülő, 6 emeletes, liftes társasház földszintjén eladó 7...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (71979353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XI. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében, Kelenföldön, Duna közeli, napfényes, erkélyes, 29 m2-es lakás kere...
61 900 000 HUF
2 134 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (54252589)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Eladó modern ikerház 122, 45 m² + 16, 82 m² garázs, 3 különálló hálószobával, tágas nappali, étkező–konyhával, közvetlen kertka...
149 900 000 HUF
1 228 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (44457744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
145 000 000 HUF
1 188 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (83872872)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XII. kerületben, hegyvidéken, Csillebérc frekventált részén, a Budai hegyek ölelésében, zöld környezetben, 52 nm-es, erkélyka...
85 000 000 HUF
1 634 615 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (76539432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 54 m²-es, 2 szobás lakás a VIII. kerület egyik legszebb, szecessziós stílusú, 1907-ben épült nagypolgári társasházána...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (42347942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A XVIII. kerület frekventált, kertvárosi részén, Pestszenlőrincen a Havanna lakótelepen, 72 nm-es, erkélykapcsolatos, részben f...
72 900 000 HUF
1 012 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64263891)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (49297691)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hatalmas terasz, dunai panoráma! Dunaparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól! Budapest XI. k...
313 600 000 HUF
2 076 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal