Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77342445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Molnár utcában, 1895-ben épült nagyon szép, eklektikus bérház első szintjén kínáljuk eladásra, ezt az összesen 115 nm-es 5 szob...
144 900 000 HUF
1 478 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (48457329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes kialakítás, élhető terek, minőségi berendezés, panorámás terasz, kert, garázs. KÖZVETLEN kertkapcsolat, összesen 80 n...
344 900 000 HUF
2 299 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (16326493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálom ezt a rendkívüli, 1941-ben épült belvárosi bauhaus stílusú lakást, amely egy csendes utcában található, de m...
600 000 EUR
2 040 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (98983934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetéské...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26574723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Két lakássá alakítható! Bp. VI. K. Andrássy út közelében az Izabella utcában eladó 3, 5 szobás, 119 nm-es teljes körűen felúj...
132 000 000 HUF
1 109 243 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (94334544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó különleges, kétlakrészes ingatlan a Károlyi Kert közelében Az v. kerület egyik legkedveltebb részén, mindössze pár lépés...
109 800 000 HUF
1 389 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23485442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 151 nm-es, felújí...
335 000 000 HUF
2 218 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64747892)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
30 Milliós árengedmény! Egy újabb ritkaság a bazilika SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Bazilikához közel a 6. kerület Dessewffy utca egyik legs...
199 000 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47563977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! A Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra né...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (66964337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen megújult, modern és rendkívül csendes lakás liftes társasházban Budapest szívében, Erzsébetváros egyik legjo...
98 900 000 HUF
1 621 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34519784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 192 m²-es, 5 szobás lakás a József körút frekventált részén. Az ingatlan egy jó...
169 990 000 HUF
885 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96257594)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás la...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (42393155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk megvételre egy 4...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (51849639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes otthon a 12. kerület kedvelt részén, parkosított telken! A 12. kerület egyik csendes, zöldövezeti utcájában...
120 000 000 HUF
2 264 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94379384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben *** A lakás: - az egykori grófi lakás az 5. emeleten találhat...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (91512229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94561488)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó prémium lakás az Allure Residence-ben! Különleges lehetőség Budapest egyik legmodernebb lakóparkjában! Eladásra kínálun...
179 900 000 HUF
2 021 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43367193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96331654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42523768)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy ingatlan, ami nemcsak otthon, hanem státusz és különleges életérzés. Gigantikus tér, erkélyes, első emeleti lakás a Városli...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal