Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25059 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 059 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33934133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, felújítandó lakás a Palotanegyed szívében Bródy Sándor utca A Palotanegyed egyik legszebb, karbantartott, liftes ...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59757954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 sz...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28935241)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes, galériás lakás a Corvin-negyedben Költözzön egy tágas, világos otthonba a belváros szívében! Ez a laká...
86 000 000 HUF
1 116 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (61563212)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Diósdligeten, egyedi tervek alapján épülő CSALÁDIHÁZ! ! Nem tucat ingatlan, hanem átgondolt, egyedi tervek alapján kivitelezésr...
399 000 000 HUF
1 570 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (76474587)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Csendes Ganzkertvárosi utcában két különálló lakóegység egy 2 410 m²-es telkenBudapest XVIII. kerületének egyik legkedveltebb r...
95 000 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (24529586)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpéte...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (95337648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33221473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Hirdetési szöveg - saját honlap Leírás egyéb portálokra Belső megjegyzés PRÉMIUM minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon E...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (67554493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (23455985)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (79447532)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 6
Eladó a XVIII. kerület egyik csendes utcájában egy izgalmas lehetőségeket rejtő, 5 szobás, kétgenerációs családi ház, mely külö...
160 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (52837637)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakásKépzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indítod ...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (99441334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt a ritka befektetési lehetőséget Szigethalmon. Ha felkeltette érdeklődését ez az izgalmas projekt, ne habozzon,...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (52831727)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas, 250 m² alapterületű, két generációs téglaépítésű családi ház csendes környezetben, 85 000 000 huf áron. Az ingatla...
85 000 000 HUF
346 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57944395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedülálló Napfényes Otthon Eladó, Csendes Erdőszéli Környéken Fedezze fel ezt a különleges, napfényes ingatlant, ami kétgener...
149 900 000 HUF
1 153 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47372519)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 4
Budapest, XVIII. kerületében, a Gilice térhez közel, eladó egy 2 szintes családi ház, amely külön bejárattal rendelkezik szinte...
139 000 000 HUF
695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31658644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Értékállóság, korszerűség, gazdaságosság, kiváló befektetés. Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 7. ke...
68 845 595 HUF
2 086 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53877967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (87681928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (83675329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 sz...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal