Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24864 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 864 db
Eladó Budapest VIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (77664394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Stúdiónak, üzlethelyiségnek, raktárnak kiválóan alkalmas 66 nm-es ingatlan a II. János pál Pápa TÉRNÉL Az utcáról pár lépcsőfo...
31 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53956824)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 7
Érd Arénához közel, aszfaltozott mellékutcában eladó egy 1980-ban épült, folyamatosan karbantartott, két szintes, összesen 140 ...
84 900 000 HUF
606 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (94828584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú családi ház gondozott kerttel, ideális választás 2 gyermekes családok számára. Az ingatlan kellemes, otthonos h...
149 000 000 HUF
1 192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi műhely hirdetés (72329662)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: n/a
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Hat állásos autószerelő műhely érvényes telephelyenge...
320 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38349492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 4
Az építkezés már elkezdődött! 3%-Os támogatott hitel és CSOK Plusz igénybe vehető! Modern, új építésű önálló családi ház ga...
110 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (33299437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 652 m2
Szobaszám: 6
Vecsés központi részén, akár kettő generáció lakhatására alkalmas, részben felújított 180m2-es Családi ház egy önálló üzletréss...
128 500 000 HUF
713 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi egyéb telek hirdetés (31531859)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1145 m2
Szobaszám: n/a
Eladó kivételes telek panorámával Érd egyik legkedveltebb részén Eladó Érd egyik legszebb, Parkváros szélén Diósd határában lé...
52 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (83554652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 4
⚡ Ez nem egy “majd egyszer jó lenne” ház – ez egy “na ez kell” kategória. SAJÁT ház, saját kert, saját élet – újpéteritelepen...
147 500 000 HUF
1 017 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67633675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó jó beosztású, napfényes, teljes körűen felújított, csendes, berendezett, 73 m2-es, 3 külön nyíló szobás, utcai lakás a VI...
99 000 000 HUF
1 356 164 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (53277538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 4
Szigethalmon központi helyen igényes kivitelezésű 122nm -es felújított családiház 598nm -es szabályos telken sürgősen eladó! ...
89 000 000 HUF
741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai üdülő hirdetés (27587834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 1
Majosházán 40 méterre a Dunaparttól 2005 - ben épült nyaraló sürgősen eladó, Stéggel! A nyaraló 28nm -es es 359nm -es telken h...
25 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (73697842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetcsépi Közvetlen Vízparti 83nm-es 3 szobás családiház, 522nm -es telekkel sürgősen eladó! Az ingatlan 2008-ban épült 5 c...
109 900 000 HUF
1 324 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi lakóövezeti telek hirdetés (47986495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: n/a
Szigetcsépen Dunaparti Részen 519nm-es üdülőövezeti összközműves telek sürgősen eladó! ! Tervrajz is készült az építkezéshez amelyen 65nm -es épület lett jóváhagyva.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (44348355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mindenféle extrával ellátott igényes családiház a Dunaparton! ! Kiskunlacházán 2024 -ben épült, 137nm-es családiház 600nm-es t...
139 000 000 HUF
1 014 598 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26983351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Halásztelek központi részen gyönyörűen felújított 240nm-es családiház 629nm-es telken Sürgősen eladó. Az ingatlan 1973-ban épü...
133 900 000 HUF
557 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43348322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Friss Megbízás Köszönjük az eladónak a bizalmat Igazi Gyermekbarát, Barátságos Ingatlan! ! Halásztelek Újépitésű, központi rés...
99 000 000 HUF
1 031 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi termőföld, szántó hirdetés (69727932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 4908 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegye, Bugyi nagyközség belterületén 2 szoba, nappalis családi ház nagy telekkel eladóBugyi nagyközség egyik fő utcáján...
110 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (22427421)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség Ercsi Déli városrészében! Esztétikailag és műszakilag felújított, önálló, 2 hálószobás kertes ház nagy gar...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (77972366)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskunlacháza Központ közeli részén egy Önálló Családi ház. Az Otthon teljes közművel rendelkezik és körbekerített 216 m2...
49 990 000 HUF
476 095 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?