Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24950 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 950 db
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (53277538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 4
Szigethalmon központi helyen igényes kivitelezésű 122nm -es felújított családiház 598nm -es szabályos telken sürgősen eladó! ...
89 000 000 HUF
741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai üdülő hirdetés (27587834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 1
Majosházán 40 méterre a Dunaparttól 2005 - ben épült nyaraló sürgősen eladó, Stéggel! A nyaraló 28nm -es es 359nm -es telken h...
25 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (73697842)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetcsépi Közvetlen Vízparti 83nm-es 3 szobás családiház, 522nm -es telekkel sürgősen eladó! Az ingatlan 2008-ban épült 5 c...
109 900 000 HUF
1 324 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi lakóövezeti telek hirdetés (47986495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: n/a
Szigetcsépen Dunaparti Részen 519nm-es üdülőövezeti összközműves telek sürgősen eladó! ! Tervrajz is készült az építkezéshez amelyen 65nm -es épület lett jóváhagyva.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (44348355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mindenféle extrával ellátott igényes családiház a Dunaparton! ! Kiskunlacházán 2024 -ben épült, 137nm-es családiház 600nm-es t...
139 000 000 HUF
1 014 598 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (26983351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Halásztelek központi részen gyönyörűen felújított 240nm-es családiház 629nm-es telken Sürgősen eladó. Az ingatlan 1973-ban épü...
133 900 000 HUF
557 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43348322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Friss Megbízás Köszönjük az eladónak a bizalmat Igazi Gyermekbarát, Barátságos Ingatlan! ! Halásztelek Újépitésű, központi rés...
99 000 000 HUF
1 031 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi termőföld, szántó hirdetés (69727932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 4908 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegye, Bugyi nagyközség belterületén 2 szoba, nappalis családi ház nagy telekkel eladóBugyi nagyközség egyik fő utcáján...
110 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (22427421)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség Ercsi Déli városrészében! Esztétikailag és műszakilag felújított, önálló, 2 hálószobás kertes ház nagy gar...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (77972366)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskunlacháza Központ közeli részén egy Önálló Családi ház. Az Otthon teljes közművel rendelkezik és körbekerített 216 m2...
49 990 000 HUF
476 095 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (45445523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2