Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24972 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 972 db
Eladó Szigethalomi tégla lakás hirdetés (49334992)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különálló, Felújított lakás saját kerttel Szigethalom központi részén! Felújított, világos otthon hév közelében Szigethalom e...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47122797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77932333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53767189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás a BELVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 74 nm-es, 2 szobás, fel...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (98715294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, világos, átalakítható 2 szobás (könnyen 3 szobássá tehető) tégla lakás keres új gazdát a csendes, zöld K...
55 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93633734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A IX. kerület központi részén, nagy forgalmú főút mentén elhelyezkedő József Attila lakótelepen keresi új tulajdonosát egy 37 m...
52 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24444935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Józsefvárosban, kis forgalmú utcában eladó egy harmadik emeleti és déli fekvésű, ezért kellemesen világos lakás. A függőfolyo...
52 500 000 HUF
1 458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (47143762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Százhalombattán kínáljuk eladásra ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, családi házat, amely ideális választás lehet családoso...
94 900 000 HUF
593 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99855554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön lakásos, felújított ingatlan eladó a Szondi utcában – kiváló belvárosi befektetés Eladásra kínálunk Budapest VI. ker...
129 900 000 HUF
1 565 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (78235334)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Családi ház és garázs eladó Ócsán! A családi ház és különálló lakrész jellemzői: - Irányár! - Az ingatlan 1986-ban években é...
79 000 000 HUF
686 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (92594389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív kertkapcsolatos lakás medencés környezetben- Budapest kiemelt RÉSZÉNBudapest egyik legszebb, legkeresettebb környékén,...
230 000 000 HUF
1 916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (61742324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
VII. kerületben, Dembinszky utca elején, közel a Rottenbiller utcához, 144m2-es alagsori kialakított, teljesen hangszigetelt pr...
79 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56494942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tulajdonostól ELADÓ❗ 💥 alkalmi vétel❗ 💥48 nm - csak 581. 000 FT/nm ÁRON❗ ára: 27, 9 MFt Eladó egy teljesen felújított, 48 m²-...
27 900 000 HUF
581 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (45488133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, második emeleti lakás az Állomás utcában Ha egy olyan lakást keres, melybe komolyabb ráfordítás nélkül beköltözhet, v...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (63454237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 s...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83769744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljes körűen felújított lakás a Thököly úton – azonnal költözhető! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelk...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (17476933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59444224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (41672656)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapest határában a 20. kerületben eladó egy 2 szintes beleszeretős kertkapcsolatos sorházi lakás. A lakás tágas terekkel 2 ...
120 000 000 HUF
821 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74842775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kertkapcsolatos, 81 nm-es, 4 szobás Ház Budapest Belsőmajorban. Fedezze fel ezt a gyönyörű, 2015-ben épült, tégla szerkez...
125 000 000 HUF
1 543 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal