Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24971 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 971 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (45374234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 150 m2-es családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, sok refer...
145 000 000 HUF
973 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23739429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű fe...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Majosházai családi ház hirdetés (37793284)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 333 m2
Szobaszám: 4
Eladó békés, csendes környezetben, a Duna közelében található Majosházán kétszintes családi ház. Ez a jó állapotú, kétszintes...
59 000 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32843732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló el...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43324335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 404 m2
Szobaszám: 3
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, 114 nm-es új építésű családiház 404 nm-es saját telken. Eladó Budapest 18. kerületén...
133 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (87377924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 8
Befektetők figyelem! 8 Lakásos társasházat építene? Több lakást alakítana ki, eladná, vagy kiadná azokat? Üzletének, cégéne...
84 900 000 HUF
385 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (32453823)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 6
Többgenerációs caládi ház Pesterzsébeten nyugodt utcájában! Kiváló vétel, ha 2-3-4 generációs házat szeretne vásárolni Budape...
99 900 000 HUF
713 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (99914294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan: Eladásra kínálunk egy lenyűgöző ingatlant, melynek vételára 89 999 999 forint. Ez a gyöngyszem készen áll, hogy új tu...
84 999 999 HUF
1 164 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43973147)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részén Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi k...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94396479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (95262938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 5
18. kerület legkedveltebb részén Almáskertben Almáskertben modern környezetben eladó új építésű ikerházfél. A kivitelező sok ...
149 900 000 HUF
1 094 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (57278554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok a XVIII. kerület legkedveltebb részén, a bókaytelepen egy 738 nm telken lévő 130 nm-es, kétgenerációs önálló c...
145 800 000 HUF
1 121 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53594453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (85857447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (21338553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs! Felújított! Hatalmas terasszal! Eladó a 18. kerület méltán kedvelt részén, Újpéteritelepen, csendes, nyugodt k...
125 990 000 HUF
969 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (58676473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Szívében, modern, friss LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23944958)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern, erkélyes lakás a City Pearl lakóparkban IX. kerület, Vágóhíd utca Budapest IX. kerületében, a közkedvelt City Pe...
86 900 000 HUF
1 738 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36154535)
4 hónapja a megveszLAK-on