Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24972 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 972 db
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (75457464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 4
Dunaharaszti egyik legkedveltebb luxus lakóparkjában, a Tópark Lakóparkban kínálunk eladásra, egy 2024-ben dupla fallal épült, ...
145 900 000 HUF
1 389 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (94947661)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 654 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest, VIII. kerület forgalmas helyén eladó! Jól látható, nagyforgalmú helyen található az ingatlan, mely nagy üvegportáll...
522 000 000 HUF
798 165 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (92743547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XI. kerületben, Sasad kedvelt részén a Rétköz utcában, belső kétszintes Liftes üzlethelyiség eladó! Jelenleg lovagláshoz szük...
200 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai tanya hirdetés (71944992)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 5754 m2
Szobaszám: n/a
Eladó lakhatásra alkalmas tanya Délegyházán, 900 méterre a műúttól! Kiváló elhelyezkedéssel eladó Délegyháza, Csóka tanya rész...
54 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (63347479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 2400 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Egyedülálló üzleti lehetőség parkos környezetben a Népligetben! Budapest x. kerületében, a zöldövezeti Népligetben eladó a ha...
1 300 000 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (34364371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a VII. kerületben a Dohány utcában egy 50 m²-es alapterületű (+ 35 nm hasznos galéria) iroda/üzlethelyiség. A helyiségn...
62 000 000 HUF
729 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (95224377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, nagy kirakati portálos ÜZLETHELYISÉG Kispest Óváros részében kínálunk eladásra egy 66, 07 nm-es üzlethe...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai tanya hirdetés (86494645)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 42757 m2
Szobaszám: n/a
Több mint 4 hektáron gazdálkodhat! Kiskunlacháza mezőgazdasági-ipari területén, külterületen az üdülőövezet közelségében komple...
63 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (97918454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A 9. kerületben, a Haller utca és a Telepy utca találkozásánál, egy 2017-es építésű (de jogilag új építésű), 5 emeletes, sziget...
58 600 000 HUF
945 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi egyéb lakás hirdetés (85596444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 496 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fedezze fel Budaörs legjobb üzleti lehetőségét: utcai bejáratos üzlethelyiség várja Önt! Budaörs szívében, a felkapott Szabads...
298 000 000 HUF
600 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (12744473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a IX. kerületben! Eladásra kínálok egy azonnal birtokbavehető, 83 m²-es, sokoldalúan hasznosítha...
34 000 000 HUF
409 638 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (34476776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
6. kerületben, a Szondi utcában eladó egy pizzéria-étteremként kialakított felújított üzlethelyiség 10 éves bérleti joga. (Cégg...
20 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (53343518)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetési lehetőség az Andrássy úton! Eladásra kínálok egy azonnal birtokbavehető, 60 m²-es, sokoldalúan hasznosítha...
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (26476783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 4
Nyugodt családi otthon Dunaharaszti Óvárosában – ahová jó hazatérni Dunaharaszti csendes, óvárosi részén, Budapest közvetlen h...
129 000 000 HUF
860 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (24837773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az üzleti célú ingatlanok iránt érdeklődő ügyfelek számára kínálunk egy különleges lehetőséget Budapest 09. kerületében, a Reha...
99 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98392474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
VI. Ker. Felújított 1+6 hálószobás lakás a Király utcában - 171 nm sarok lakás, - 2. emeleti, - lift nincs - kiváló állapot,...
180 335 000 HUF
1 054 590 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (53733251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 5
Napelemmel felszerelt ikerház eladó Újpéteritelepen! Megvételre kínálunk egy jó elosztású, jó állapotú kertes ikerház hátsó ré...
164 900 000 HUF
1 459 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (47746934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 6
A XX. kerületben eladó egy felújított, 220 m2-es, 6 szobás, 2 fürdőszobás, gázcirkó fűtésű, klímás ikerház, 352 m2-es telekkel....
199 000 000 HUF
904 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (85759443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 7
Soroksár egyik csendes, nyugodt utcájában, mindössze pár perc sétára a Duna-parttól eladó egy kiváló állapotú, két generációs ö...
169 000 000 HUF
938 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (48764344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tágas terek, számtalan lehetőség – Napfényes otthon a megújuló Józsefvárosban! Eladásra kínál a The Hunters Ingatlan iroda ki...
78 500 000 HUF
1 075 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?