Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24972 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 972 db
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (26271941)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 8
Eladó nagy alapterületű három szintes sorház Óhegy centrumában X. kerületben Óhegy centrumában kínálunk - Egy jó állapotban le...
139 000 000 HUF
661 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39824727)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosított szuterén ingatlan, egy 1 + 2 félszobás, (41 nm) ingatlan, melynek fenntartás...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23155352)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás, galériás lakás a Keleti pályaudvarnál Kiváló befektetési lehetőség Eladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen nag...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63774267)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
133 078 000 HUF
1 446 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33638233)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Belvárosi különlegesség, otthon és befektetés egyben A VII. És VIII. kerület határán, csendes mellékutcában található ez a nap...
149 900 000 HUF
1 529 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82743633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerületben a Füvészkert és a Ludovika Kampusza közelében épül egy minden igényt kielégítő, modern újépítésű társasház. S...
92 012 250 HUF
1 533 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (27434247)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
108 049 000 HUF
1 500 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26377857)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kerkapcsolatos, 1. emeleti, újépítésű duplex lakás a VIII. kerületben, a Füvészkert és a Ludovika Campusa közelében épülő. Mind...
149 900 000 HUF
1 561 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43324895)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kertrésszel és gépkocsibeállóval 63 nm-es lakás Kispesten eladó. Az ingatlan újszerű állapotú, felújított nagy terasszal,...
55 990 000 HUF
1 056 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (97527756)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1160 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű családi ház Martonvásár központjában, mégis csendes környezetben! Martonvásár frekventált, mégis nyugodt rész...
137 900 000 HUF
1 300 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (87337972)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan Budapest XX. kerületében, egy forgalmas helyszínen található, amely kiváló lehetőséget kínál befektetők számára. Az...
229 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93679344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 06. kerületében, a Diplomatanegyedben található frissen felújított, 68 nm-es, tágas nappalival és amerikai konyhával r...
92 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68634614)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Budapest pezsgő belvárosában, a VII. kerület egyik legkedveltebb részén a Gozsdunál, egy minden részletében újjávarázsolt...
159 000 000 HUF
1 622 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67325644)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
**Palotanegyed • Ahol a tereknek tartása van. a hangulatnak meg… vonzereje. ** 124 Nm nagypolgári lakás Van lakás, ami szép. ...
139 900 000 HUF
1 128 225 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93234748)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedülálló Napfényes Otthon Eladó, Csendes Erdőszéli Környéken Fedezze fel ezt a különleges, napfényes ingatlant, ami kétgener...
149 900 000 HUF
1 153 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (54985497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: 3
Külömleges ajánlat ÉRDEN! Eladó felújított 10 szobás családi ház vendégházzal Érd kedvelt részén! Érd egyik legkeresettebb kö...
199 500 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47935727)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium újépítésű otthonok őrmező zöldövezetében! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Őrmezőn kínálunk eladásra...
178 600 000 HUF
2 232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13119327)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, bútorozott, 65 nm-es lakás eladó a Corvin sétányon, 10. emeleti, panorámás kilátással! A Corvin sétányon kínálunk e...
144 990 000 HUF
2 230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23187357)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
122 850 000 HUF
2 275 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal