Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24973 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 973 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43472487)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a IX. kerületben a Bakáts térnél! ***** Frissen felújított, felújítás óta n...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (74439547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. Ker. Kispesten főútvonalon utcai bejáratú felújított 46 nm-es-es lakás besorolású üzlethelység eladó. Kiváló lokác...
33 990 000 HUF
738 913 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73553494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
43 900 000 HUF
997 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (32438975)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó ház nagy kerttel és sok lehetőséggel Csepel frekventált de mégis csendes részén. Kiváló vétel befektetőknek, vagy a...
42 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38883599)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31493278)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóvalJó elosztásának köszönhetően fi...
149 000 EUR
1 418 334 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (74449377)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 2
Eladó sorházi ház, garázzsal és telekkel Budapest, XXIII. kerület (Soroksár, Tárcsás utca)Eladó egy 48, 5m²-es, kétszobás sorhá...
32 900 000 HUF
685 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35352893)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszebb,...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74253499)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a 2. János Pál Pápa térnél, pár lépésre a Keleti pályaudvartól található, kivételes a...
82 900 000 HUF
1 090 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97531743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67793734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett négy emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfényes földszinti lakás kiv...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91891935)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-tel...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69823637)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73737393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás 11. kerületKivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közkedvel...
74 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53479959)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval. A hár...
199 900 000 HUF
1 708 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (12423363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 sz...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33849746)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség a Váci utcában! Eladó egy 4. emeleti, 55 m²-es, nappali + 2 szobás lakás Budapest egyik legkeresettebb sétálóut...
119 000 000 HUF
2 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (91398779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest szívében, az v. kerületben egy 64 m²-es, belső kétszintes, gyönyörűen felújított lakás! a lakás földszinti elhel...
99 999 999 HUF
1 562 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49743296)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás a belváros SZÍVÉBEN! Eladó 55nm-es, 2 szobás, 4. emeleti, udvari nézetű lakás az v. kerületben a Szabadság tér...
114 900 000 HUF
2 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45535273)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyugati pályaudvarnál, dupla galériás, dupla komfortos, csendes utcára néző, emeleti lakás! V. kerületben, a Nyugati pályaudvar...
109 900 000 HUF
2 154 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal