Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24973 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 973 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (97987952)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörűen felújított lakás a Dessewffy utcában kulcsrakész befektetés a Nagymező sarkán! Ha egy olyan ingatlant kere...
95 900 000 HUF
1 625 423 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59544524)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi nagypolgári életérzés egy kis modern vonallal FŰSZEREZVE! Eladó egy napfényes, igényesen felújított, teljesen bútorozott ...
185 000 000 HUF
1 887 755 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47839396)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nagypolgári lakás modern köntösben Király utca, 72 m²-es prémium otthon vagy befektetés! a Király utca egyik legszebb, re...
152 900 000 HUF
2 123 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (57267439)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész kis lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megá...
27 900 000 HUF
754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33452973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos, felújított miniotthon az andrássy út közelében teljes berendezéssel és ügyvédi megosztással Eladó Budapest VI. kerüle...
49 750 000 HUF
1 658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (52447834)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csepel Művek területén felújított, igényesen kialakított lakás várja új tulajdonosát. a lakás iroda besorolású, a második eme...
22 499 999 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (87433248)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó önálló családi ház Alsónémedi központjában, 365 m2-es telekkel kiváló befektetési lehetőség! a telek beépíthe...
42 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (44442934)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan tökéletes választás lehet akár két generáció számára is! ! ! ! Alsónémedin eladó egy 155 nm-es családi ház, amely e...
67 500 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (57974673)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse jellegű, prémium okosotthon a 2024-ben átadott új építésű Belsőparkos TÁRSASHÁZBANEladó 2024-ben épült, modern, tégla...
152 000 000 HUF
1 475 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (23593497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes lakás. a ház...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (55637745)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Vecsésen eladó kétgenerációs családi ház, akár 3 generáció részére! Az ingatlan 2000-ben épült, tégla szerkezetű, 10 cm hungaro...
120 000 000 HUF
944 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24333454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a belváros közelében az üzletekkel, szolgáltatókal, éttermekkel kávézókkal tarkított Corvin sétányon, utcai nézetű, 71 nm...
140 000 000 HUF
1 971 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22366548)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló elre...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93339762)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
** Eladó egy hangulatos, galériás 28 m²-es lakás Budapest kedvelt városrészében ** Budapest egyik csendes, ugyanakkor kiváló kö...
47 900 000 HUF
1 710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43775293)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan a 8. kerület szívében, a Magdolna utcában! Budapesten, egy 18 lakásos társasház második emeletén kínáljuk eladás...
30 000 000 HUF
967 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94464345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás la...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76683735)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
5. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, eladó egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, nagypolgári lakás! ! ! Az ingatlan, a Váro...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (33433254)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 m2 lakás 24 m2 tetőterasszal eladó Érd Dombosváros részén! Érd Dombosváros csendes mellékutcájában egy 3 lakásos házban el...
69 900 000 HUF
706 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (84328297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Halászteleken tágas tetőtéri lakás eladó befektetőknek kiváló lehetőség! Halásztelek frekventált, kényelmesen megközelíthető ré...
48 990 000 HUF
942 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93583744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
M4 metró közeli, lehetőségekben gazdag lakást kínálok megvételre a 8. kerület, II. János Pál pápa tér közeli, barátságos társas...
99 900 000 HUF
1 314 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal