Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24973 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 973 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45394983)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-t...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (34535481)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Óhegy park szomszédságában, a Sörgyár utcában egy, világos, jó állapotú, nappali+1 szobás, 56m2-es, III. emeleti, lakó...
62 500 000 HUF
1 116 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (56162864)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 4
Csendes kertvárosi hangulat Csepel szívében tágas családi otthon saroktelken! Eladásra kínálunk Csepel kedvelt kertvárosi rés...
129 900 000 HUF
1 249 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (32292596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Bu...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77167333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy napfényes, nettó 113 négyzetméteres, két szintes társasház felső szintje zöldövezeti környezetben. Ez az ngatlan dupl...
149 900 000 HUF
1 070 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95787983)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Minden, ami a nyugodt családi élethez kell: Játszótér, óvoda, sportpálya és horgásztó mindössze 3-5 perc sétára! 94 Nm-es kert...
101 000 000 HUF
1 109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (74958353)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A 20. kerületben, a Szent Erzsébet téren, a központtól pár perc sétára, egy két külön lakrészből álló felújított társasházi lak...
81 900 000 HUF
1 077 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35237377)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló el...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (73473229)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy felújított, kétgenerációs téglaépítésű családi ház Kispest kedvelt kertvárosi részén! Ez az ingatlan kiváló elosztá...
185 000 000 HUF
1 541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (79763933)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen, teljeskörűen felújított lakás a XXI. kerületben kiváló elrendezéssel és szuper lokációval! ! ! ! Eladásra kínálok ...
43 500 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (75143728)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, kétgenerációs családi ház a XVIII. kerület szemeretelepi részén Budapest XVIII. kerületének csendes, kertvárosi k...
126 000 000 HUF
642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (47349394)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 85 m2
Szobaszám: 5
XX. kerület mediterrán stílusú ikerház! Itt megtalálja a helyét, itt otthonra lel. Budapest XX. kerület kedvelt részén Guba...
124 900 000 HUF
1 249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (82375793)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (97273435)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítés...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95799385)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerintem ez a lakás csakis Önre vár! -Ha befektetésnek vásárolna; -ha saját célra keres otthont. Eladó egy felújított lakás...
59 400 000 HUF
836 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (46577461)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen, a Gyártelepen, egy háromszintes irodaház 2. emeletén eladó egy 44 m²-es, praktikusan kialakított lakás. A lakótér e...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (49524633)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS**** Az udvarban 3 lakás van, - ...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (55783259)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 4
Eladó önálló családi ház Budapest XX. kerület egyik legjobb kertvárosi részén, a Pacsirtatelepen! ***Az ingatlan megfelel mind ...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (32477678)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Csepeli Csillagtelepen, 55 nm-es 2 szobás, napfényes panellakás, műanyag nyílászárókkal, korszerű villanyhálózattal, két klím...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69723779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2012-ben Átadott Tetőtéri Lakás Erzsébettelepen 66, 5 m² nettó / 91, 5 m² bruttó alapterület! Budapest közkedvelt Erzséb...
89 500 000 HUF
1 335 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal