Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25057 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 057 db
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (37529535)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 957 m2
Szobaszám: 4
E L a D Ó _ Új építésű teljesen különálló, családi ház Tárnokon 106 m², 957 m²-es telkenTárnok csendes, családi házas övezetébe...
129 900 000 HUF
1 225 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79398994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IX. Ker. Eladó 70 nm, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújításon esett ár, minden cseré...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (58341345)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
XXII. Ker. Nagytétény-Dunatelepen eladó egy 2017-ben épült korszerű, könnyűszerkezetes kétszintes, nappali + 3 hálószobás csalá...
75 500 000 HUF
1 110 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (33549383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Leányka utcában, 1970-es évek elején épült, panelprogrammos, 9-ik emeleti, 59nm-es lakás eladó. Tágas világos nappal...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94574648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan eladó! Azonnal költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS! ...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63448264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos mini otthon a belváros közelében! Befektetésnek vagy első lakásnak is tökéletes választás lehet. ELADÓ a VIII. kerül...
32 000 000 HUF
2 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95444972)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (77393497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XXII. kerület, Háros utcában! Budafok egyik legkedveltebb és zöldövezeti részén kínálom megvételre e...
184 000 000 HUF
847 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi üzlethelyiség udvarban hirdetés (46479452)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Corvin negyednél az Üllői úton eladó, egy 125 nm-es tulajdoni lapon műhelyként szereplő ingatlan. A műhely, amely adottsága...
34 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63974232)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, első ...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (12575733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként m...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23397494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (53939766)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (22434733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27374579)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-te...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (75447178)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44368549)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár ...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (47187213)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 213 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 6
Összeköltözők, nagycsaládosok, befektetők FIGYELEM! ! ! Eladásra kínálunk a 18. kerület Ganztelepen egy kétlakásos, pinceszute...
94 000 000 HUF
441 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (56396477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó világos, 3 szobás lakás a Rákóczi Liget lakóparkban, XXI. kerületben! A XXI. kerület egyik legnépszerűbb részén, a II. R...
86 600 000 HUF
1 170 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24979476)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VIII. kerület Kálvária tér szomszédságában, a Dankó utcában, rendezett polgári társasház 1. emeletén eladó egy 41m2-es, 1 szoba...
49 900 000 HUF
1 217 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?