Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25057 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 057 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33642978)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
52 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36749529)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
2, 5 Szobás földszinti lakás saját terasszal és tárolóval a XI. kerület kedvelt részén! A XI. kerület egyik legkedveltebb körn...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (93959886)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest XI. kerület, a Móricz Zsigmond körtéren, egy 53 nm-es, kétszobás, jó elosztású, v. emeleti, igényesen felújított...
89 500 000 HUF
1 721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69629468)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
***Eladó egy kiváló elosztású, teljeskörűen felújított, galériás befektetési lakás Budapest szívében! *** Budapest egyik legjob...
82 100 000 HUF
1 080 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (71787337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás az ikonikus Andrássy úttól mindössze néhány lépésre! A lakás a népszerű Kodály körönd közelében, az Andrássy út s...
127 000 000 HUF
1 336 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (99985329)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, az v. kerület szívében egy 1. emeleti, világos és jól alakítható, ...
109 900 000 HUF
1 744 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki lakóövezeti telek hirdetés (44462317)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 903 m²-es építési telek Tárnokon! Remek áron! Tárnok egyik kiemelkedően csendes, aszfaltozott utcájában kínálunk megvét...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő