Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25057 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 057 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (46687932)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, rendkívül világos és csendes lakás eladó Csepel-Belvárosban, a Szent Imre tér közvetlen közelében. Ez a kompakt, hang...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (34975823)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 6
Fedezze fel Budapest 23. kerületének, Soroksárnak rejtett kincseit, ahol az otthon és a befektetés tökéletes harmóniában találk...
171 450 000 HUF
465 896 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (85992634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 6
Otthon, ahol a hétköznapok is ünneppé válnak. Eladóvá vált egy tágas, 6 szobás családi ház Nagytétény egyik legkedveltebb, cs...
169 999 999 HUF
944 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15645819)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 6
2 Lakás plusz üzlet és garázs/raktár Érd, központhoz közeli, forgalmas részén, főút mellett eladó egy kétszintes, (két lakásos)...
147 000 000 HUF
565 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (97476752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 5
Fenyves-Parkvárosi Nappali + 4 szobás mediterrán ház, dupla telek, dupla garázs, dupla fürdőszoba! Az ingatlan egy 1442 nm-es,...
235 000 000 HUF
1 068 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63135472)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes la...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96374834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó az v. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, NAGYPOLGÁRI lakás! ! ! Az ingatlan, a...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47247454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az 5. kerület legjobb, csendes részén a Parlament, Szabadság tér közelében az Aulich utcában eladó két külön bejáratú egyenk...
160 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44299777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 169 nm-es, felújí...
355 000 000 HUF
2 100 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69443636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás, erkélyes Prémium lakás a belváros szívében a Deák tér közelében! Budapest VII. kerületében, a Deák Ferenc té...
199 000 000 HUF
1 761 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19471243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az v. kerületben, közel a BAZILIKA-hoz, egy 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilin...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (62283444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Páratlan befektetés a belváros szívébennagypolgári elegancia a teréz körúton Eladó egy rendkívül világos, tágas, nagypolgári l...
139 000 000 HUF
1 323 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63449244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó elegáns polgári lakás a Vörösmarty téren. Budapest egyik legimpozánsabb és legkeresettebb lokációjában, a Vörösmarty té...
149 000 000 HUF
2 865 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (24795195)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben *** A lakás: - az egykori grófi lakás az 5. emeleten találhat...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47535695)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezd fel a város egyik igazi Privilégiumát! Egy ingatlan, ami nemcsak otthon, hanem státusz és különleges életérzés. Gigant...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79941291)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként ...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27751842)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76919998)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kiemelt ajánlat a duna house KÍNÁLATÁBAN! ! ! *** ELADÓ a XII. kerületben egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pá...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43438484)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Szívében, modern, friss LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (13335753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 763 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 850 nm-es üzlethelyiség Budapest szívében Kiemelkedő befektetési lehetőség Budapest történelmi belvárosában, a Batthyány...
695 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal