Eladó ingatlan Szombathely környékén (264 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 264 db
Eladó Kőszegi családi ház hirdetés (42739127)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176490 hivatkozási számú kőszegi családi ház. Vételre kínálunk eg...
79 900 000 HUF
591 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gencsapáti családi ház hirdetés (76471187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Szombathely közvetlen szomszédságában épülő lakóparkb...
65 600 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gencsapáti családi ház hirdetés (91173746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176341 hivatkozási számú gencsapáti családi ház. Irodánk megvétel...
83 376 360 HUF
1 323 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gencsapáti családi ház hirdetés (51276157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176339 hivatkozási számú gencsapáti családi ház. Irodánk megvétel...
67 545 615 HUF
1 072 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gencsapáti családi ház hirdetés (86932386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176344 hivatkozási számú gencsapáti családi ház. Irodánk megvétel...
144 535 826 HUF
1 039 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gencsapáti családi ház hirdetés (42376739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176347 hivatkozási számú gencsapáti családi ház. Irodánk megvétel...
77 862 810 HUF
794 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gencsapáti családi ház hirdetés (98995942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176337 hivatkozási számú gencsapáti családi ház. Irodánk megvétel...
67 545 615 HUF
1 072 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Séi lakóövezeti telek hirdetés (42541154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2330 m2
Szobaszám: n/a
Patakparti telek Sében, 2. 333 M² nyugalom és csend várja új tulajdonosátSé egyik csendes részén kínálunk eladásra egy kiváló a...
63 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (74354122)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176101 hivatkozási számú kőszegi társasházi lakás. Kőszeg előváro...
26 000 000 HUF
530 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi hétvégi ház hirdetés (98478337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1236 m2
Szobaszám: 1
Erdei nyaralót kínál megvételre Kőszegen a Lido Home ingatlan iroda. a 35 m2-es faházban egy 20 m2-es szoba található, 12 m2-es...
22 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táplánszentkereszti lakóövezeti telek hirdetés (67983532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: n/a
Szombathelyi Openhouse Ingatlaniroda eladásra kínál egy Szombathely melletti kis faluban egy 800 m2-es összközműves saroktelke...
24 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Séi családi ház hirdetés (92453844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 2
Álmodd újra Felújítandó ház Sében, Szombathely szomszédságában! Sé csendes utcájában, Szombathelytől mindössze 2 km-re, eladó e...
24 900 000 HUF
436 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi kastély hirdetés (94453647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1200 m2
Telekterület: 12000 m2
Szobaszám: 10
Citycartel INTERNATIONAL luxury real estate agency bemutatja: Eladó a történelmi múltú kastély Csepreg szívében – egy kivétel...
159 000 000 HUF
132 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pornóapáti kastély hirdetés (22869527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1321 m2
Telekterület: 20577 m2
Szobaszám: 10
Kivételes lehetőség Magyarország nyugati felében, az osztrák határ mentén, a Pinka völgyében. Kiváló lehetőség akár magán, akár...
1 500 000 EUR
401 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasrádóci lakóövezeti telek hirdetés (94465782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174877 hivatkozási számú egyházasrádóci telek. Eladó egy 1442 m2 ...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábahídvégi lakóövezeti telek hirdetés (25919997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 19986 m2
Szobaszám: n/a
Rábahídvég település Vas vármegyében, a Vasvári járásban található. a község déli részén halad a 8-as főút, északnyugati irányb...
39 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi egyéb ipari ingatlan hirdetés (94583154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 58000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! Egyedi jánlat! Az osztrák határtól 5 km-re Kőszegen, a belváros közelében eladó egy nagyméretű, belterület...
810 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasrádóci hotel, szálloda, panzió hirdetés (93339459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vas megyében, a 86-os főközlekedési út mellett kínálunk megvételre egy bejáratott, jól működő vendéglátó egységet. Az építmény ...
230 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi egyéb lakás hirdetés (39389565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Az ingatlan két korábbi önálló épület egyesítéséből született, társasházzá szervezve, mindhárom albetétnek külön bejárata, külö...
275 000 000 HUF
743 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi tégla lakás hirdetés (95359543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172771 hivatkozási számú csepregi társasházi lakás. Csepregen ela...
21 500 000 HUF
405 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szombathely környékén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal