Eladó ingatlan Vecsés környékén (29100 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 100 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (32283735)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Panorámás, napfényes otthon kiváló infrastruktúrával a szent lászló tér MELLETT*** Eladó a x. kerületi Állomás utcában egy ...
58 900 000 HUF
1 178 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75633737)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XIV. kerületében, Alsórákos csendes, családi házas övezetében eladóvá vált egy 1 + 2 félszobás, 2. emeleti panel lakás...
66 900 000 HUF
1 194 642 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (75391228)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Őrmezőn, a Neszmélyi úton, egy...
82 900 000 HUF
1 507 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93944343)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csendes sziget a belváros szívében, 2026-ban felújított, napfényes ékszerdoboz eladó! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszí...
61 000 000 HUF
1 564 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84298646)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napfényes polgári ékszerdoboz a Klauzál téren, Galériázható, azonnal költözhető otthon ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53924973)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Belső Erzsébetvárosban, a VII. kerület egyik hangulatos utcájában eladó egy polgári társasház 2. emeletén található, gyönyör...
54 900 000 HUF
2 495 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (37767939)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (54964748)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33289835)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. *** Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás R...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74385333)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, teljeskörűen felújított lakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. Budapest 9. kerületének egyik leg...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68942663)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne keressen tovább, ide csak költözni kell! ! ! ! Megtalálta a tökéletes otthont Zugló egyik legkedveltebb részén! Eladó liftes...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (37992539)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy csendes, napfényes 63nm-es kertesház a Bókaytelep kedvelt részén, közel az Üllői úthoz! Egy igazi ritkaság a piacon...
69 000 000 HUF
1 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93949463)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (57543957)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, napfényes otthon kiváló infrastruktúrával a szent lászló tér MELLETT! Eladó a x. kerületi Állomás utcában egy 8. e...
58 900 000 HUF
1 178 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (99313344)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65451367)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lokáció, értékállóság, otthon, befektetés Ferencváros szívében vadonatúj lakások eladók. Kiemelkedő minőség, kis lélekszámú ház...
133 410 900 HUF
1 933 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (57747836)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 105 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Pesterzsébet csendes részén, Erzsébetfalván! Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva nyugodt, kertvárosias körn...
49 000 000 HUF
1 139 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (97327726)
34 napja a megveszLAK-on