Eladó ingatlan Vecsés környékén (29101 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 101 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (32749595)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom + saját otthon lehetősége GYÁLON! Felújítandó kis ház nagy telekkel – alakítsa saját ízlésére! Gyál egy...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (54434745)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 3
Csendes, kertvárosi otthon eladó Kistarcsán! Megvételre kínálunk Kistarcsa kertvárosi részén, nyugodt, családi házas környeze...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (41164357)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
Kistarcsán eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 210 nm-es, kétgenerációs de akár több lakássá is alakítható családi há...
94 900 000 HUF
451 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (29939155)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Nagytarcsán sürgősen eladó prémium ikerház FÉL! Nagytarcsán kínálok megvételre egy 193 m²-es, kiváló állapotú ikerház felet, ...
169 900 000 HUF
880 310 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai tégla lakás hirdetés (38522529)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított lakás Nagytarcsán! Eladó Nagytarcsán az Öregszőlő lakópark vonzáskörzetében egy nettó 37, 5 nm-es, fö...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (78435224)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsán 2 lakásos családi ház eladó 3 állásos garázzsal, azonnal költözhető! Eladó Nagytarcsa csendes részén egy kétlakás...
115 000 000 HUF
595 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (19731798)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Kertvárosi idill Kistarcsa szívében! Teljesen felújított, önálló családi ház tágas, világos, otthonos! Eladó Kistarcsa közp...
150 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (33692659)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 6
Kistarcsa varázsa abban rejlik, hogy bár Budapest közelében fekszik, mégis megőrizte vidéki, békés hangulatát. Az itt élők élve...
170 000 000 HUF
909 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (39434793)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ikerház eladó Nagytarcsa Felsőrét lakóparkban. Azonnal költözhető, modern és világos ikerház eladó Nagytarcsa kedve...
130 700 000 HUF
1 107 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai tégla lakás hirdetés (73648257)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagytarcsa egyik kedvelt, csendes részén kínáljuk megvételre ezt a 2018-ban épült, újszerű állapotú ikerházfelet. Az ingatlan...
119 900 000 HUF
1 410 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63753881)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas, szép állapotú nappali + 2 hálószobás lakás az Eötvös utcában. Közel a Nyugati pályaudvarhoz, Westend bevásárló...
118 000 000 HUF
1 340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24764313)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a város szívében, az Oktogon és a Király utca között a Körúton egy nappali + 1 hálós, 48 nm-es lakás egy szép állapotú, l...
81 000 000 HUF
1 687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23393492)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. LakásaA lakás mérete 45 m2A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik. A...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43235473)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (46372482)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tisztelt érdeklődő! 3%-Os hitelre alkalmas, szigetelt 2+1 szobás 70 négyzetméteres családi ház kerül értékesítésre. Az inga...
84 900 000 HUF
1 230 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (12847243)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó luxuslakás az Andrássy úton, a Kodály körönd szomszédságában. Budapest egyik legpatinásabb részén, az Andrássy út elegán...
79 900 000 HUF
2 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (12847243)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 900 000 HUF
2 282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (75743928)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, azonnal költözhető lakás Zugló kedvelt, zöldövezeti részén Megvételre kínálunk Budapest XIV. kerületében egy teljes kör...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (65524379)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet, Vécsey lakótelep - 53 nm, 2 szobás, erkélyes lakás eladó Eladásra kínálunk a XX. kerület kedvelt részén, Pesterz...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (77477584)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal