Eladó ingatlan Vecsés környékén (28664 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 664 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (48719113)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, eg...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18321863)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92373524)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34987267)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44335467)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó lakás - 5 garzonra osztott befektetési lehetőség a Kálvin tér közelében! Rendezett, nagy polgári társasház 3. emeletén e...
115 900 000 HUF
1 704 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (74834813)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
410 000 000 HUF
3 596 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (63453496)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4103 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson 4103 nm-es építési telek eladó! Pontos megnevezés: Kivett/beépítetlen terület. Közművek: - Víz-, villany-,...
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37825737)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVIII. kerületének családi házas övezetében kiváló adottságú, kétgenerációssá alakítható családi ház eladó! Budapest...
170 000 000 HUF
641 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (76733947)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23393844)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, napos lakás eladó a Honvéd tér szomszédságában. A lakás egy jó állapotú, liftes, jó lakóközösséggel rendelkező társash...
165 000 000 HUF
2 088 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (43894321)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs családi ház Pesterzsébeten, kiváló elhelyezkedéssel! Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részé...
98 500 000 HUF
820 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (83258673)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kelenvölgy és Albertfalva határán, a közkedvelt Solt utcai lakóparkban eladó egy első emeleti, 109 nm-es, erkélyes, kiváló adot...
137 000 000 HUF
1 256 880 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95552939)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Gellért-hegyen, nappali + 3 hálószobás, teraszos, örök panorámás, felújított ingatlan ELADÓ Eladó egy kivételes adottságokkal ...
395 000 000 HUF
3 495 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77335332)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
160 500 000 HUF
3 732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65353332)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36838327)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
***Eladó befektetésre alkalmas prémium ingatlan belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációj...
295 000 000 HUF
3 206 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (34543483)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Kőbányán a 10. kerületben, új építésű, 167 nm alapterületű családi ház. a házhoz garázs is készül, kertkapcsolattal és te...
195 000 000 HUF
1 167 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (31344179)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
190 000 000 HUF
1 137 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (86959878)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (26148467)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal