Eladó ingatlan Vecsés környékén (28894 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 894 db
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (39879153)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
420 000 000 HUF
3 589 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88643747)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy minden igényt kielégítő, 98 négyzetméteres, teljes kör...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96369752)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó patinás lakás az Andrássy úton, az Operához közel. Az Andrássy út frekventált szakaszán kínálunk megvételre egy 80 nm-e...
450 000 000 HUF
5 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52191347)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
85 811 300 HUF
1 716 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44449652)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (63721328)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, dohány utcában, a kőrúton belül, felújított, galériás, berendezett garzon eladó! *** Ez a nagypolgári stílusb...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24143538)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ungvár utcában jó állapotú, 2 szobás, erkélyes, tehermentes lakás eladó! ! XIV. kerületben – Alsórákos kiváló infrastruktúráj...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (48795735)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Második emeleti 2. 5 Szobás lakás eladó egy tíz emeletes, liftes, panel épületben az Ady Endre utcai lakótelepen, Csepelen. Tel...
50 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (53326531)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 3
Taksony közkedvelt, újépítésű lakóparkjában eladó egy 2022-en épült IKERHÁZ. Az ingatlan melegéről elektromos /Bosch / kazán go...
91 600 000 HUF
1 607 017 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (28382365)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan – Budapest, Kispest-Óvárosában Kétgenerációs családi ház eladó – ritka lehetőség a Wekerletelep közvetlen közelé...
127 900 000 HUF
765 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69473442)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 52 m²-es, 2 szobás, kiváló elrendezésű lakás a város egyik legkeresettebb, mégis csendes és biztonságos részén, az Al...
82 900 000 HUF
1 594 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (53317339)
43 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó az i. kerület egyik legkülönlegesebb hangulatú otthona, a Széna téren! Ez az egyedi kialakítású, 2 szintes, tetőtéri, l...
99 900 000 HUF
1 783 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (93928284)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Mátyásföldi kétgenerációs ikerház fél – 199 nm, kétgenerációs gázkvóta érvényben! Eladó Mátyásföld egyik legkeresettebb részé...
138 400 000 HUF
732 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (97399474)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kitűnő közlekedési feltételek mellett, m1 Metro - Nagy méretű, 72 nm, több helyiségből álló - Utcáról megközelíthető - Felújita...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (99541335)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kőbánya közkedvelt részén egy 47 nm-es 4. emeleti erkélyes lakás ✅ teljeskörű felújítás ✅ műanyag ablakok új redőnnyel é...
72 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59547858)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kivételes, luxus garzonlakás Budapest belvárosában, a Belső VI. kerületben, egy exkluzív, medencés társasházban a nyü...
86 000 000 HUF
2 687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97326736)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerület szívében, a Városliget közelében, a pezsgő belvárosi élet közelségében, egy 47 négyzetméteres, két szobás,...
82 900 000 HUF
1 763 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (93667873)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Étkező konyhás + 2 szobás 53 nm v. emeleti erkélyes LAKÁS! Budapesten a XIX. kerületben, a Kisfaludy utcában eladó egy nagy é...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (74457194)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 5
Kerepes legszebb részén, egy csendes utcában található a kétszintes, két külön bejárattal rendelkező ház.  Miért válaszd ezt? ...
132 900 000 HUF
553 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (83423799)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklós központjában, 85 négyzetméteres családi ház! Az Akciós ár 77, 9 Millió helyett Fix 74 Millió forint m...
74 000 000 HUF
870 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal