Eladó ingatlan Vecsés környékén (28894 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 894 db
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36324932)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nappali + hálós lakás a XV. kerületben, a Pólus Center közelében tárolóvalBudapest XV. kerületében, a Pólus Center közelében ta...
66 000 000 HUF
1 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (79544544)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, felújított panel lakás kelenföld bartók béla út 59 m² +3 m² erkély 2 szoba 9. emelet épületa lakás egy panelprogram k...
82 500 000 HUF
1 398 305 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (92747732)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, felújított 3 szobás lakást erkéllyel kínálok megvételre őrmezőn, a XI. kerületben panorámás kilátással! Budapest XI....
82 000 000 HUF
1 490 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48797647)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégla...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (39771758)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Kétlakásos ingatlan számtalan lehetőséggel Alsórákos családi házas övezetében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XIV. ke...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (45223437)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegyében, Taksony kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 851 m2-es, belterületi építési telket. Az ingatlan a ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24719237)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (48719113)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, eg...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18321863)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92373524)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34987267)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári hangulat, tágas terek és kiváló elhelyezkedés a belváros közelében! Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Lónyay...
99 760 000 HUF
1 231 604 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44335467)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó lakás - 5 garzonra osztott befektetési lehetőség a Kálvin tér közelében! Rendezett, nagy polgári társasház 3. emeletén e...
115 900 000 HUF
1 704 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (74834813)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
410 000 000 HUF
3 596 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (63453496)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4103 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson 4103 nm-es építési telek eladó! Pontos megnevezés: Kivett/beépítetlen terület. Közművek: - Víz-, villany-,...
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37825737)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 5
Budapest XVIII. kerületének családi házas övezetében kiváló adottságú, kétgenerációssá alakítható családi ház eladó! Budapest...
170 000 000 HUF
641 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (76733947)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23393844)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, napos lakás eladó a Honvéd tér szomszédságában. A lakás egy jó állapotú, liftes, jó lakóközösséggel rendelkező társash...
165 000 000 HUF
2 088 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (43894321)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs családi ház Pesterzsébeten, kiváló elhelyezkedéssel! Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet kedvelt részé...
98 500 000 HUF
820 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (83258673)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kelenvölgy és Albertfalva határán, a közkedvelt Solt utcai lakóparkban eladó egy első emeleti, 109 nm-es, erkélyes, kiváló adot...
137 000 000 HUF
1 256 880 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95552939)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Gellért-hegyen, nappali + 3 hálószobás, teraszos, örök panorámás, felújított ingatlan ELADÓ Eladó egy kivételes adottságokkal ...
395 000 000 HUF
3 495 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal