Velencei-tavi ingatlanok (719 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 719 db
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (94372246)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1265 m2
Szobaszám: 4
Eladó Gárdony-Dinnyésen, a Velencei-tó szomszédságában eladó egy egyszintes, összkomfortos, 275 nm-es családi ház 1265 nm-es, ö...
229 900 000 HUF
836 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (52634569)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 316 m2
Telekterület: 1167 m2
Szobaszám: 5
Sukorón kínálok eladásra egy egyedi tervezésű, velencei tóra örökpanorámás, hangulatos villaépület stílusú családi házat Budape...
229 000 000 HUF
724 683 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (85517322)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Családi ház és apartmanok a velencei -TÓNÁL! Gárdony-Agárdon, a Velencei-tónál eladó egy 200 nm-es családi ház. a családi ház...
154 900 000 HUF
774 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi tégla lakás hirdetés (58876432)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Agárd–Gárdony csendes részén, 88 m²-es telken, 49 m²-es, 1 hálószoba, amerikai konyhás-nappali, klimatizált, felújított, terasz...
61 900 000 HUF
1 263 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki ikerház hirdetés (34435381)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerházi lakások eladók Fejér vármegyében, Kápolnásnyéken energiatakarékos, kertkapcsolatos otthonok elérhető áron! ...
98 000 000 HUF
980 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi sorház hirdetés (45573829)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Gárdony csendes, kertvárosi részén kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező sorházi családi házat, amely ideális v...
149 900 000 HUF
1 040 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (15234935)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
Közvetlen vízkapcsolattal rendelkező családi ház eladó saját stéggel és CSÓNAKKIKÖTŐVEL! Eladásra kínálunk egy páratlan adott...
220 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (43347525)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Agárd 200 nm-es családi ház és vállalkozás eladó. a tégla falazatú, szigetelt egyszintes ingatlan Agárdon...
154 900 000 HUF
774 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (91224178)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 261 m2
Szobaszám: 5
Fejér megye, Gárdony- Agárd 97 m2 családi ház eladó. Az épület az ingatlan-nyilvántartásban kivett hétvégi ház/ udvar megnevezé...
75 000 000 HUF
773 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (37873244)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony, Dinnyés 172 nm-es kétgenerációs családi ház eladó. a tehermentes, tégla falazatú ingatlan egy 1169 nm-es ...
99 900 000 HUF
580 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi ikerház hirdetés (22469698)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 251 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Fejér megye, Gárdony 123 nm-es új építésű ikerház fele eladó 251 nm-es saját kerttel. a tégla falazatú, szigetelt ingatlan a te...
115 000 000 HUF
934 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (98575487)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5+ 5 fél
Stabil bevételt termelő, többlakásos ingatlan eladó befektetőknek: 7, 5 millió Ft/év potenciális hozam! Kivételes lehetőség ho...
150 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi hétvégi ház hirdetés (37934699)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 259 m2
Szobaszám: 1
Fejér megye, Gárdony 15 nm-es nyaraló eladó. Kiváló elhelyezkedésű ingatlan, séta távolságra a Velencei tótól és a vasútállomás...
29 900 000 HUF
1 993 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei üdülő hirdetés (76269419)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 417 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Velencén, hétvégi házas övezetben, a Velencei-tó közelében, 417 m²-es, jó adottságokkal rendelkező, belterületi telek keresi új...
34 900 000 HUF
83 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (92559439)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1243 m2
Szobaszám: 4
Felújított ház, kibővült lakótér, pihenőkert, gyerekparadicsom, mindez modern műszaki tartalommal, otthoni munkához vagy vállal...
93 000 000 HUF
808 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (68611433)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 4
Pákozdon az erdő közvetlen szomszédságában, belterületen, 1064m² saroktelken elhelyezett, szerkezetkész családi ház, 180m²-es e...
87 400 000 HUF
416 190 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi lakóövezeti telek hirdetés (63136458)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Pákozd központi részén, annak belterületén egy 235 nm-es, összközműves építési telket. Az ingatlan aszfaltos ...
17 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi külterületi telek hirdetés (31923833)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2903 m2