Eladó ingatlanok 25 millióig (17499 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 499 db
Eladó Alattyáni tégla lakás hirdetés (59267725)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Alattyán szívében egy tágas, 100 négyzetméteres vegyes falazatú, amely remek lehetőségeket kínál új tulajdonosának. Akár ...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi tégla lakás hirdetés (38333245)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Jászladány szívében egy felújított vegyesfalazatú lakás, amely tökéletes választás lehet családok számára. Az ingatlan al...
24 900 000 HUF
194 531 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bokodi hétvégi ház hirdetés (78436744)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bokodon az erőműi tónál, 2025-ben felújított horgászház, beépített bútorokkal ELADÓ! A ház jellemzői: 18 nm-es alapterület, é...
8 900 000 HUF
494 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (58744923)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Sükösd, azonnal birtokba vehető, 111 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
12 990 000 HUF
117 027 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (86933898)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 145 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, n...
4 990 000 HUF
34 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (52178835)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központhoz közeli részen eladó egy 962 m²-es, teljes közművel rendelkező telek, amely ideális vál...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi lakóövezeti telek hirdetés (68958237)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kosd központjában lévő telekrész, saját bejárattal! A telek osztatlan közös tulajdon, melynek a hátsó része eladó, hasz...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsosberényi termőföld, szántó hirdetés (56275373)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 17113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Borsosberény külterületi, legelő megjelölésű, 10, 10 Ak értékű, a valóságban bokros terület eladó. 1 Ha 7113 nm. A belterület, lakóövezet (vezetékes víz, villany és gáz) 180 méterre van! Borsosberény, Hajnal utca végétől 180 méterre található. G. J.
3 490 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsosberényi termőföld, szántó hirdetés (73658318)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33600 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Borsosberény külterületen, a 2 - es úttól 4 - 500 méterre erdős területen, 3, 36 ha erdős - bokros terület a száraz patak menté...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb telek hirdetés (35172782)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: n/a
Szegeden Gyálaréten rendkívül jó adottságokkal telek eladó! Eladásra kínálunk egy telket Szeged Gyálarét nevű település részén,...
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi lakóövezeti telek hirdetés (72865753)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Pilisen – 1201 m², nyugodt környezetben Pilis csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1201 m²-es é...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (53365334)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház 1384 négyzetméteres telken Sükösdön! Sükösd nyugodt, csendes részén eladó egy 1384 négyzetméteres telke...
14 000 000 HUF
121 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti hétvégi ház hirdetés (45637832)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Dunaharaszti Tavaknál eladó telek egy könnyűszerkezetű kis házzal! ! Befektetők, horgászok figyelem! Dunaharaszti csendes, z...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93844594)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 1
Ráckeve, vízparti lokáció! ! ! Eladásra kínálunk egy 2023-ban felújított 13 nm-es faházat Ráckevén az Angyali-szigeten, 8 cm-...
17 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (73729971)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkezet)...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai lakóövezeti telek hirdetés (44394333)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: n/a
Közművesített építési telek! Eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező építési telek Gomba egyik kellemes, csendes részén. ...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei lakóövezeti telek hirdetés (79477832)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1658 m2
Szobaszám: n/a
Ráckevén építési tervekkel rendelkező telek eladó! A Dunától 5 percre fekvő, 1658nm-es teleken villany van. Víz, csatorna az...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömösi lakóövezeti telek hirdetés (43632674)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy lenyűgöző panorámás telket Dömösön, amely 777 nm területű. Ez a csodálatos lehetőség tökéletes alapot b...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Vizslási családi ház hirdetés (37837317)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
CSOK-ra is! ! Eladásra kínálok Vizsláson, jól megközelíthető, de csendes helyen, egy dupla-komfortos, kétgenerációs, egyszint...
24 800 000 HUF
236 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykölkedi családi ház hirdetés (77117642)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1470 m2