Eladó ingatlanok 25 millióig (17498 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 498 db
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (84731432)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 4
Erdei idill – városi kényelemmel, Miskolc-Perecesen! Eladó egy hangulatos, kétszintes, 100 nm-es ikerház, ahol a természet bé...
19 800 000 HUF
198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci lakóövezeti telek hirdetés (52462335)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3573 m2
Szobaszám: n/a
Tiszalúcon kínálunk eladásra egy 3573 nm-es, körbekerített építési telket, mely ideális választás lehet egy családi ház építésé...
6 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (87769287)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, tégla lakás eladó saját pincével – 56 m² Kazincbarcikán kínálunk eladásra egy 56 m²-es, földszinti lakást téglaépí...
20 900 000 HUF
373 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94744781)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 52 m²-es lakás eladó Komlóstetőn – gondozott környezet, barátságos lakóközösség Komlóstetőn, csúszózsalus techno...
24 490 000 HUF
470 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98588451)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó erkélyes, tégla lakás két saját pincével Eladásra kínálunk egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, második emeleti tégla lakást rende...
24 200 000 HUF
590 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (58565233)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 2
Eladó autentikus parasztház Mezőkövesd szívében – Kiváló befektetési lehetőség! Matyóföld szívében, a Zsóry gyógyfürdő közelé...
14 890 000 HUF
297 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalaszendi egyéb ház hirdetés (92451521)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1724 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szalaszenden egy felújítandó, 195 nm hasznos lakóterületű, 2 szintes, 5 szobás családi ház az Óvoda úton. a tárgyi ingatl...
22 000 000 HUF
112 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ház hirdetés (46473757)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon egy tégla építésű 2 szintes, 64 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház a Szegfű Dűlő utcában. a tárgyi ingatla...
18 500 000 HUF
289 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64325331)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kazincbarcikán egy jó állapotú, 45 nm-es, 1 szobás, földszinti lakás. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal, réz villanyháló...
21 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaregregyi családi ház hirdetés (35532735)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Magyaregregyen, Kossuth utcában eladó egy 65 nm-es, 1 háló + konyha-étkezős, részben felújított, csatornával, vízzel, villannya...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi egyéb telek hirdetés (77874744)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: n/a
Dunavarsány – vízközeli építési telek eladó! Dunavarsány egyik csendes, vízparti részén a Sziget soon kínálunk megvételre egy...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyargencsi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (43197496)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy kivételes, összesen 9, 18 hektáros erdőterület Veszprém megye északnyugati részén, Kemenszentpéter és Magyargencs tér...
16 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyimi hétvégi ház hirdetés (33239838)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk Somogy vármegyében, Nyim településen egy 22 m2-es épületet 1114 m2-es telekkel. Az ingatlan a Balaton-partt...
25 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (44825745)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők, építtetők figyelem! ! Budapesttől 35 percre Dabason, eladó egy 1100 nm-es telek. a telek szélessége 16 m. a telektő...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (41253388)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1