Eladó ingatlanok 25 millióig (17454 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 454 db
Eladó Soltvadkerti hétvégi ház hirdetés (38429636)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács- Kiskun vármegye Soltvadkert településen eladásra kínálok egy 1500 nm- es telken fekvő 62 nm- es téliesített nyaralót. a k...
22 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (43254778)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Park üzletház földszintjén eladó a Metaxa büfé.  - Több, mint 20 éves múlttal rendelkező üzlet - az épület csúszó...
15 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagybaracskai egyéb üzlethelyiség hirdetés (73326332)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó kiváló adottságokkal rendelkező üzlethelyiség Nagybaracskán, közvetlenül a főút mellett, frekventált, jól megközelíthető ...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari hétvégi ház hirdetés (93849375)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nemesnádudvar egyik legszebb részén, a domboldalon, a híres hajósi borvidékhez tartozó területen egy kivételes adottságú ...
12 000 000 HUF
141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (65435747)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: n/a
Eladó nyaraló - Kihagyhatatlan lehetőség! ! ! 20 Nm-es könnyűszerkezetes épület egy 315nm-es telken. Tökéletes alap, hogy egy ...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (33746615)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarjánban a Vásártéren, egy hangulatos, francia erkélyes, 35 nm-es kis rezsijű lakást, csendes környezetb...
15 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (74957383)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (83659574)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
Kóka belterületén felújított tetős, azonnal birtokba vehető kis ház eladó! Kókán, belterületen kínálok megvételre egy 38, 6 m...
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (35444222)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesszentandrási családi ház hirdetés (44187375)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2309 m2
Szobaszám: 2
Romantikus hangulatú otthon keresi új gazdáját Nemeszentandráson! Képzelje el, ahogy egy csendes, barátságos faluban ébred, m...
25 000 000 HUF
271 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (65331344)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó telek Balatonlellén kiváló lehetőség a Balaton közelében! Balatonlellén, mindössze 4 km-re a Balatontól, az M7-es autópál...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (23446317)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Városföldi külterületi telek hirdetés (95944487)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 15000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 1, 5 ha gyümölcsös építési lehetőséggel VÁROSFÖLD Városföld külterületén, a 056/12 hrsz. Alatt kínálok megvételre egy 15...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (88179393)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8682 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét 445-ös elkerülő és Kaffka Margit utca sarokEladó 8 682 m²-es külterületi telek, kiváló megközelítéssel! Kecskemét Hun...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi raktár hirdetés (96373457)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest IX. kerületében, a Soroksári úton, ipartelepi környezetben található, alagsori elhelyezkedésű, jó állapotú helyi...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi raktár hirdetés (73695294)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest IX. kerületében, a József Attila-lakótelepen, az Epreserdő utcában található, társasház alagsorában elhelyezkedő...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki külterületi telek hirdetés (44346423)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: n/a
Zsámbékon, csendes utcában panorámás zártkerti telek eladó 1093 m2, kivételes lehetőségekkel! Zsámbék egyik nyugodt, forgalomt...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi raktár hirdetés (71834339)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest XXII. kerületében a Nagytétényi kastély közelében kínálunk eladásra egy 70 nm-es, felújítandó alagsori műhelyet. Víz é...
7 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (44654434)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 336 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan adatai: Szeged – Sziksós, Körte utca közelében, 22 m2-es mobilház, 2 db mobilgarázzsal, beépítetlen terület megneve...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (66444357)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 2001 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Marcali-Horvátkúton eladó tehermentes tégla építésű 122 nm-es családi ház, akár azonnali költözéssel. Három szoba, kettő konyha...
21 000 000 HUF
172 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal