Eladó ingatlanok 30 millióig (22112 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 112 db
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (83934339)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér szívében, mégis egy csendes, nyugodt zsákutcában várja új tulajdonosát ez a 74 nm-es családi ház, amely tökéletes leh...
8 500 000 HUF
114 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28579438)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy igazi otthon melegét árasztó családi ház Jászkisér nyugodt, kertvárosi részén, mindössze 40 km-re Szolnok városától. ...
7 500 000 HUF
79 787 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (73296373)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 2
Jászfényszarun, központ közelében családi ház eladó nagy telekkel! Jászfényszaru központjához közel, mégis nyugodt környezetb...
25 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kengyeli családi ház hirdetés (22575433)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 2
Van minden településen egy pont, ahol az ember úgy érzi, hogy jó élni. Ahol a mindennapok egyszerűbbek, a közlekedés kiszámítha...
22 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási tégla lakás hirdetés (33463552)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Van egy pont minden városban, ahol az ember úgy érzi, hogy minden közel van hozzá. Ahol a hétköznapok egyszerűbbek, a közlekedé...
28 990 000 HUF
603 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (44295773)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3
Eladó, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Kisújszállás városközpontjában, az M4-es autóút, valamint a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyí...
29 900 000 HUF
199 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (66533823)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 3
Vannak házak, amelyek első pillantásra talán egyszerűnek tűnnek, mégis magukban hordozzák egy új történet kezdetét. Kisújszállá...
20 500 000 HUF
235 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (83726434)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécskén, Kerekdombon, a főút mellett, közvetlenül a t...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali termőföld, szántó hirdetés (12688431)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 25 m2
Szobaszám: n/a
Hétvégi házikó! Marcali külterületén, jól megközelíthető részén eladó ez a 25 m2-es, jó állapotban lévő zártkerti ingatlan. ...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi lakóövezeti telek hirdetés (15529563)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag nálunk Inárcson a Tolnay Általános Iskola közelében, csendes rendezett utcában eladó egy 904 m2-es építési telek. (L...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti üdülőövezeti telek hirdetés (19423531)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag nálunk eladó Dunaharasztin az Avar utcában egy 1030 m2-es építési telek rajta. A telek a fő úttól 500 méterre helyez...
24 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (45712677)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Tágas családi ház Újkígyós központjában, kiváló szerkezeti állapotban Újkígyós központi részén kínálunk megvételre egy stabil,...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (48835444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított kis ház Békéscsabán, Kenderföldeken! Békéscsaba csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy gondosan fel...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (49669342)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3262 m2
Szobaszám: 1
Eladó Családi ház Mezőberény! Ezt az ingatlant olyan családok számára ajánlom, akik szeretik, előnyben részesítik a természet ...
14 900 000 HUF
156 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (84793693)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Zalaegerszegen, közel a belvároshoz. Megvételre kínálom ezt a zártkerti, 16 nm alapterületű kis házat a lőt...
8 900 000 HUF
556 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterúri családi ház hirdetés (92823664)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 6351 m2
Szobaszám: 2
Eladó a hagyományos, állattartásra épülő falusi életmódhoz alakított ingatlan Szentpéterúron. A 6351 m2 telek teljesen bekerí...
19 500 000 HUF
205 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62491754)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó, ak...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (83775334)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (13183234)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37876475)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal