Eladó ingatlanok 30 millióig (22111 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 111 db
Eladó Mátraballai családi ház hirdetés (34576724)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Mátraballán panorámás családi ház eladó! Mátraballán, a Mátra lábánál, csendes és nyugodt környezetben eladó egy jó elrendezés...
19 000 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (37636337)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó felújítandó családi ház Poroszló központjában kiváló elhelyezkedéssel és leh...
19 500 000 HUF
177 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egerszalóki lakóövezeti telek hirdetés (36375799)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: n/a
Heves megyében, Egertől 6 km távolságra, a termál fürdőjéről világhírű Egerszalók új építésű ingatlanos részén, 1, 1 km-re a sz...
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ravazdi családi ház hirdetés (97422445)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 2
Ravazdon keresi új tulajdonosát ez a felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál mindazok számára, akik saját elképz...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (51763175)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 3
Vannak házak, amelyek első pillantásra talán egyszerűnek tűnnek, mégis magukban hordozzák egy új történet kezdetét. Kisújszállá...
20 500 000 HUF
235 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (94533956)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kunmadarason egy 94 nm-es családi ház, mindössze 10 perc sétára a tel...
13 700 000 HUF
145 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (14476423)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszaru frekventált részén! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városá...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (83784333)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3516 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Tetétlen településen, eladásra kínálok egy 76 nm alapterületű két szobás családi házat. Az ingatlan aszfa...
8 900 000 HUF
117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (35274518)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Csökmő településen, Falusi Csokra alkalmas 95 nm, alapterületű családi ház eladó. Falazata vályog, alapja...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Romándi egyéb telek hirdetés (44645494)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 61 m2
Szobaszám: n/a
Győr-Moson-Sopron megyében, Romándon eladó 1119 m2-es szőlőterület 61 m2-es két szintes házzal, 40 m2-es pincével. Az ingatla...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcalgergelyi ikerház hirdetés (99545761)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 3469 m2
Szobaszám: 3
**Marcalgergelyi központjában, felújítandó ikerház, nagy telekkel ELADÓ! ** KIVÁLÓ lehetőség mindazok számára, akik saját igén...
14 990 000 HUF
140 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (34595248)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó zártkert, téglaépülettel, Békéscsabán, a 44-es elkerülő út közelében, az Oncsa kertekben (Bütyök utcában). Az 1988-ban ép...
10 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (43472442)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében Vaskúton eladóvá vált egy 71 m2-es családi ház. Az ingatlan 1 hálószobából, 1 nappaliból, 1 konyhából, ...
24 000 000 HUF
338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (98485769)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 2
Mezőcsát csendes, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 61 m2 alapterületű, két szobás családi házat, amely egy 867...
11 000 000 HUF
180 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (37344799)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: 4
Eladó Aszaló csendes, nyugodt részén egy 140 nm-es, szerkezetkész családi ház, amely ideális választás mindazok számára, akik s...
15 990 000 HUF
114 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (25234433)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 1
Nyékládházán kínálunk megvásárlásra egy 262 négyzetméteres telket, amely kiváló lehetőséget rejt magában mindazok számára, akik...
10 900 000 HUF
389 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhogyi családi ház hirdetés (93987446)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szuhogyon, a főutcán, jó környezetben eladó egy 94 nm lakóterű, 2 + fél szobás családi ház nagy, gazdálkodásra is alkalmas, 359...
16 900 000 HUF
179 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (54993573)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség Vác egyik legszebb részén panorámás építési telek eladó! Természeti kincset keres, amely könnyen megközelíthető...
25 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (47484787)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátramindszenti családi ház hirdetés (42374435)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1139 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Mátramindszenten nyugalom, tiszta levegő, természetközeli élet Mátramindszent csendes, nyugodt részén kínálun...
25 500 000 HUF
255 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal