Eladó ingatlanok 30 millióig (22112 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 112 db
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (18959724)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a Besenyszögi úton egy 2 szobás téglaépítésű ház, 878 nm-es telken. Az ingatlan 74 nm: nappali, háló, konyha, ...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (24796956)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Újszászon egy 3+1 szobás családi házat. Alapterülete 106 nm, a telek területe 1129 nm. Az ingatlan 2012-be...
20 000 000 HUF
188 679 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szorosadi családi ház hirdetés (85748375)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált egy igazi lehetőség Szorosadon, ahol egy 1950-ben épült, erősen felújítandó családi ház várja új tulajdonosát. Az ...
2 499 000 HUF
35 700 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (77353548)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Napkoron részben felújított 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó.  Az ingatlant el kezdték felújítani, a szobákon lé...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói lakóövezeti telek hirdetés (95553764)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: n/a
Nagykállóban 1447 nm nagyságú építési telek eladó.  A telek egy aszfaltozott utcában, csendes helyen található.  Közművek az utcában vannak.  A telek tehermnetes.  Ha egy jó lakóközöösségű utcában szeretne építkezni, ez egy remek lehetőség.
5 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási lakóövezeti telek hirdetés (53391877)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1376 m2
Szobaszám: n/a
Képzeljen el egy helyet, ahol minden reggel a Duna látványa fogadja, miközben egy csendes, rendezett környezetben valósíthatja ...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocsi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (12877697)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: n/a
Az eladó telek / zártkert Kocs központjából rövid földúton keresztül közelíthető meg. a telek jelenleg is művelés alatt áll, kö...
3 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (97549517)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Felsőgalla egyik csendes, nyugodt, zsákutcás részén kínálunk megvételre egy 55 négyzetméteres, vegyes falazatú parasz...
29 999 000 HUF
545 436 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (87474515)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a nyugalom kedvelőinek – eladó egy felújírandó családi ház Mátraverebély településen!
14 100 000 HUF
176 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi sorház hirdetés (25644332)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában 101 nm-es sorház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan 1978-ban épült beton alapra. a föl...
20 990 000 HUF
207 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (83742543)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha+étkező, e...
10 000 000 HUF
109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (67435594)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kisszállás, csendes, nyugodt környéken, felújított, 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban...
14 990 000 HUF
214 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi hétvégi ház hirdetés (97263957)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 1
Cegléd egyik csendes, nyugodt nyaralóövezetében, a Cegléd Aquapark közvetlen közelében kínálunk megvételre egy kiváló adottságo...
26 000 000 HUF
1 040 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki lakóövezeti telek hirdetés (94286899)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 554 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szolnok Déli városrészében egy kivételes építési telek, melynek alapterülete 554 négyzetméter. a telek ideális választás ...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárkeresztúri családi ház hirdetés (87874347)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 6782 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
**Fedezze fel álmai otthonát Sárkeresztúron! ** Ez a lenyűgöző, 6800 négyzetméteres birtok Sárkeresztúron, Budapest és Balaton...
29 900 000 HUF
302 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyaregregyi családi ház hirdetés (33627773)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 2
(Kizárólag nálunk! Köszönjük! ) Magyeregregyen eladó felújítandó családi ház. Pécstől 29 km-re. Az ingatlan Komlóhoz tartozik m...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Molnári hétvégi ház hirdetés (22375959)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2