Eladó ingatlanok 30 millióig (22112 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 112 db
Eladó Mikepércsi lakóövezeti telek hirdetés (57295133)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1292 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Mikepércs - 1292 nm-es építési telek új osztásban Helyszín: Mikepércs Irányár: 18. 900. 000 Ft Telek terület: 1292...
18 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni lakóövezeti telek hirdetés (29599921)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: n/a
Értékesítésre kínálunk Sámsonkertben, a Szűcs utcához közel, egy 862 m2-es telket. Jellemzői: - DK-i fekvés - 3 %-os beépíthet...
9 999 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mikepércsi lakóövezeti telek hirdetés (73167445)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Mikepércs - 1072 nm-es, teljes közműves saroktelek aszfaltos utcában Helyszín: Mikepércs Irányár: 25. 900. 000 Ft ...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (24779771)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ramocsaháza, csendes nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2 szoba, előtér, konyha+ebédlő, fürdő+wc, közlekedő, sp...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposgyarmati családi ház hirdetés (24339867)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 2213 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176350 hivatkozási számú kaposgyarmati családi ház. Saját erdei mene...
4 990 000 HUF
124 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei hétvégi ház hirdetés (59474317)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy hangulatos üdülőházat Tiszacsegén, ahol a természet közelsége és a pihenés kéz a kézben jár. Ez a ház tök...
20 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai tégla lakás hirdetés (77174291)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Kaba cukorgyári lakótelepén lévő 38m2 lakást! A panelprogramnak köszönhetően a ház energetikailag korszerű, ...
26 500 000 HUF
697 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei egyéb ipari ingatlan hirdetés (14969444)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 2333 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Derecske iparterületén 2333m2 telken lévő 210m2 Vágóhídként üzemelő ingatlant! Az 1970-es években épült, ma...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (74554432)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Főutcán ennyi pénzért? Lakóházzá is MINŐSÍTHETŐ! Eladásra kínálunk Kaba frekventált területén 620 m2 területen lévő 86m2 keres...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai egyéb ipari ingatlan hirdetés (83794223)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: n/a
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (67655177)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (33545457)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében Csongrád, Bokros központjától 3 percre, könnyen megközelíthető, betonúttól 300 méterre lévő, 86 m2-...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (35349523)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (57773644)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (38436944)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felgyői családi ház hirdetés (99834587)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 5036 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Ha a nyugalom, a természet közelsége és a vidéki élet harmóniája vonzza, ezt az i...
21 900 000 HUF
200 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (99296437)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Megvételre kínálok egy kiváló szerkezeti állapotú 2 szobás tégla házat Csongrádon, a Piroska...
28 500 000 HUF
467 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (31459431)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csongrád szívéhez közel kínálunk megvételre egy kb. 100 Nm-es, tornácos, vegyes falazatú parasztházat, igazi kis kerttel. Pár é...
12 900 000 HUF
126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (52965975)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Tömörkény szívében kínálok családi házat eladásra. a házban két tágas, világos szoba, fürdőszoba, ...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (24191544)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal