Eladó ingatlanok 30 millióig (22111 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 111 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44165274)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37658344)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38944955)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc egyik csendes, üdülőövezeti részén, Galyatetőn kínálok megvételre egy 93 nm-es, részben felújított családi házat, amely...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (34398236)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (19349985)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 4
Mezőcsát központi részén kínálok megvételre egy 135 nm-es, kétszintes családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár kétgen...
26 500 000 HUF
196 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75138563)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (95595287)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót k...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (73943144)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 96915 m2
Szobaszám: n/a
Vác autóval mindössze 5 percre! Máriaudvari vasútállomás megállóhelye pár percre! Külterületi telek eladó! Kifüggesztés! a tele...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (47877727)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1387 m2
Szobaszám: 3
Vác Máriaudvaron eladó egy 1387 nm-es zártkerti besorolású nyeles telek, rendezett, szép környezetben. A telken található egy ...
29 500 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (39539425)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 3774 m2
Szobaszám: 2
Vác zártkerti részén eladó jó állapotú szigetelt tégla házikó! Csend, tér és lehetőség zártkerti telek eladó Vácon! Vác külte...
27 500 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyedi garázs hirdetés (33458585)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vácott a belvárosban eladó egy 16 nm-es önálló garázs, Szent István tér mögött található részen. Egy autónak kiválóan alkalmas, központi elhelyezkedés. Az ár irányár! Keressen bizalommal!
7 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi külterületi telek hirdetés (33678146)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: n/a
Erdőkertes és Vácegres határán, a Fő úton, egy 1840 nm-es külterületi, gyümölcsös besorolású telek eladó! Található rajta egy ...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi családi ház hirdetés (73963612)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 1
Tokodon, a Bajnai úton lehetőség azoknak, akik látnak fantáziát a nyers ingatlanokban! Tokod csendes, jól megközelíthető részé...
9 900 000 HUF
247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (95695342)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház! Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ha egy csendes, mégis minden kényelmet kielégítő otthonra vágyik Magya...
20 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (53773443)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tokod-üveggyári lakás! Eladó egy 55 nm-es tokod-üveggyári lakás a Kodály közben, közel a 10-es úthoz, de mégis kellő ...
28 711 200 HUF
522 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi lakóövezeti telek hirdetés (37234338)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: n/a
Eladó lakóövezeti telek Piliscséven! Eladásra kínálunk egy kiváló lehetőséget Piliscsév szívében, Komárom-Esztergom megyében,...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi hétvégi ház hirdetés (77449879)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom a Tokodi pincéknél, a közkedvelt pincevölgyben található hangulatos présházas ingatlant! a festői környezetb...
11 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi lakóövezeti telek hirdetés (57349414)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telek Piliscséven! Eladó egy lakóövezeti építési telek Piliscsév új parcellázású részén, ahonnan gyönyö...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Táti külterületi telek hirdetés (79258559)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2642 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy csodálatos panorámával és adottságokkal rendelkező szőlős pince! Tát városa egy bájos, nyugodt kisváros, mely a Duna ...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bozsoki családi ház hirdetés (94333748)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181331 hivatkozási számú bozsoki családi ház. Bozsok csendes, nyu...