Eladó ingatlanok 30 millióig (22112 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 112 db
Eladó Nemesbüki hétvégi ház hirdetés (13963139)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1198 m2
Szobaszám: 1
Természetközeli nyugalom Nemesbükön - Patakparti telek faházzal Nemesbük belterületén, a falu szélén kínálunk megvételre egy k...
21 900 000 HUF
625 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalabéri lakóövezeti telek hirdetés (95744597)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4973 m2
Szobaszám: n/a
Zalabéren eladóvávált egy 4973 négyzetméteres telek. a telek adótságai nagyon kedvezöek. Aki szeretne egy kicsit elvonulni, kel...
2 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (71763643)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsabán 52 nm-es lakás eladó. Az ingatlan, a vasút állomás közelében, tégla falazatú négy szintes társasház 4. emeletén hel...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (83862445)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas lakás Ajkán, garázzsal és saját kerttel! Ajka Csinger városrészében kínálok megvételre egy 79 m²-es, első emeleti...
21 900 000 HUF
277 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (79373535)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy felújított, berendezett lakás Ajkán, amely azonnal költözhető! Ajka Csinger városrészében kínálok megvételre egy 39...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (29383461)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegye, Újszilvás településen több épületből álló, azonnal birtokbavehető tanya eladó. A vegyes ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (19495142)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (44183474)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye, Karancskeszi településén 122 nm-es, két szintes, azonnal birtokbavehető, de felújitandó ház eladó. Az ingatl...
13 500 000 HUF
110 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (93577283)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől kb. 1 Órára, 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén kínálok megvételre egy 63 nm-es, felújítandó családi házat, ...
8 500 000 HUF
134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (97373287)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakás rendezett társasházban azonnal költözhető! a hétlakásos, rendezett udvarral rendelkező társasház 5-ös számú lakása ...
29 999 999 HUF
937 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44434992)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében, Pesterzsébet csendes, nyugodt részén, a Pacsirtatelepeneladó egy 1. emeleti garzonlakás, egy kis léts...
29 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (24888543)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 2
Szécsény központjában, frekventált helyen eladó 67 m2-es, vállalkozásra is alkalmas családi ház. Az ingatlan kiváló helyen, a ...
23 000 000 HUF
343 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Görbeházai egyéb telek hirdetés (89317732)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
Csendes környezetben építési telek eladó – kiváló lehetőség saját otthon megvalósítására! Eladásra kínálunk egy 550 m²-es épí...
2 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (55157845)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 1
Nyugalom, lehetőség, saját otthon – Albertirsa kedvelt ZÁRTKERTIRÉSZÉN! Albertirsa egyik csendes, természetközeli, mégis jól me...
16 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb telek hirdetés (54334384)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2650 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pilis belterületén belül egy 2650 m²-es telek, kiváló lehetőségekkel. Ami igazán értékessé teszi: Fúrt kútVillany áram be...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24514446)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33447753)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becskei családi ház hirdetés (42964457)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2117 m2
Szobaszám: 3
Tágas otthon szeretne, de csak csok+, és falusi CSOK felhasználásával lenne lehetősége rá? OSP hitelre is lakalmas. Akkor megta...
14 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal