Eladó ingatlanok 30 millióig (22112 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 112 db
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (19372749)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó ház Bihartorda központjában? Kiváló lehetőség! Bihartorda központi részén eladó egy 60 m? -Es, erősen f...
4 700 000 HUF
78 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui tanya hirdetés (54979311)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Berettyóújfaluban, a Berettyó folyó közelében egy kivételes adottságokkal rendelkező 30 nm-es hétvégi házkánt...
6 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi raktár hirdetés (93763325)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest IX. kerületében, a Soroksári úton, ipartelepi környezetben található, alagsori elhelyezkedésű, jó állapotú helyi...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (63445885)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető családi ház eladó csendes, saroktelken Mezőtúron! Mezőtúr egyik nyugodt, rendezett utcájában kínálunk megv...
25 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerági családi ház hirdetés (93667547)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
Egerágon, Pécstől 15 km-re megvételre kínálunk egy 70 m2 alapterületű, 2 szobás, fürdőszobás házat. Az ingatlan egy 1800 m2-es,...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerági családi ház hirdetés (74433272)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (22933945)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsaba kedvelt városrészében a Lencsésin eladó egy jó állapotú 2 szobás lakás. Ajánlom fiatal pároknak, családoknak, akikn...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (33139535)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye, Dunaszentgyörgy csendes utcájában eladó 142nm lakóterületű, vegyes falazatú, átlagos állapotú családi ház, mely...
23 500 000 HUF
165 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi lakóövezeti telek hirdetés (71693433)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1934 m2
Szobaszám: n/a
Telek, PANORÁMA! ! ! Eladásra kínálok Esztergomban, a Vöröskői úton egy belterületi 1934 m2, tulajdoni lapja szerint kivett/b...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84351779)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (85223232)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Múcsonyi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (38492895)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó: Két Szintes, bejáratott Élelmiszer és Vegyesbolt Múcsonyban. Kész Vállalkozás + Lakhatási Lehetőség! Ne csak üzletet ve...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (53879343)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Babarci családi ház hirdetés (36762397)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 2
Mohácstól 13km-re Babarcon, csendes sváb faluban eladó egy 89nm-esjelenleg 2szobás, (de még egy szoba kialakítható) 2bejáratú, ...
29 990 000 HUF
336 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsudvardi családi ház hirdetés (44942738)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 121 m2
Szobaszám: 2
Pécsudvard csendes utcájában 121 nm-es családi ház megkezdett felújítással, sok lehetőséggel eladó. Az épület tégla szerkezetű,...
29 000 000 HUF
239 669 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (75429853)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1763 m2
Szobaszám: 2
Szentpéterszeg belterületén, a település központjában eladó egy jó elrendezésű, 60 nm-es családi ház, amely nagy méretű telekke...
19 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hencidai családi ház hirdetés (47437288)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 2
Hencida csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy szeretettel karbantartott, 2 szobás családi házat nagy, 1157 nm-es t...
22 900 000 HUF
286 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (52873539)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2238 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyírmihálydiban, Debrecentől és Nyíregyházától egyaránt 30 percnyi távolságban, eladó egy részben felújított családi ház. *** ...
22 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zádori családi ház hirdetés (76457324)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2840 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180782 hivatkozási számú zádori családi ház. Falusi nyugalom és leh...
4 500 000 HUF
56 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Süttői családi ház hirdetés (92389763)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181151 hivatkozási számú süttői családi ház. Süttő csendes utcájába...
29 900 000 HUF
339 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?