Eladó ingatlanok 30 millióig (22116 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 116 db
Eladó Apci családi ház hirdetés (55512449)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 3
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladó egy 79 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (75973269)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Karácsond egyik legjobb részén eladásra kínálok egy 64 nm-es, vegyes építésű családi házat! a keleti fekvésű in...
12 500 000 HUF
195 312 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (84575124)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1503 m2
Szobaszám: 1
Szeretne egy csendes helyen lakni, mégis a városban? Akkor ez az ingatlan Önre vár! Hatvan külterületi részén eladásra kínálok ...
11 200 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (97773243)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Az első lakásvásárlók számára tökéletes lehetőség vár rád Petőfibányán, a Sport utcában! Ideális otthon egy szobával, megfiz...
19 000 000 HUF
463 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (17573822)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 3
Befektetőknek, nagycsaládosoknak, külön generációknak is ajánlott! a Zsóry fürdőhöz közel, Mezőkövesd központjában eladásra kín...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33463277)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád Mátraderecske szívében, ideális fiatal felnőttek számára, akik saját otthont keresnek, ...
8 900 000 HUF
82 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (13784723)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Erdőtelek településén eladó egy 66 Nm-es, vegyes építésű, 1+1 szobás, tehermentes ingatlan. a ház fűtése egy fa...
11 990 000 HUF
181 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (33353615)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Rózsaszentmárton szívében, a Deák Ferenc úton kínálunk eladásra egy kiváló üzleti célú ingatlant, amely ideális választás lehet...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (29764832)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első otthonát! Ez a használt lakóingatlan Lőrinci szívében, a Bajcsy-Zsilinszky utcában vár...
29 000 000 HUF
446 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasdengelegi családi ház hirdetés (75724734)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 3
Egyházasdengeleg csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy vegyes falazatból (vályog+téglából) épült családi házat, a...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (77577454)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 3
Ecséd szívében, a csendes utcában vár rád egy igazán különleges lakóingatlan, amely tökéletes választás fiatal felnőttek számár...
24 000 000 HUF
369 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (45537633)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1673 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye Tura településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, komfortos, tehermentes, vályogból épült, felújítandó családi háza...
26 900 000 HUF
289 247 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (83697342)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nógrád vármegye, Jobbágyi településén eladásra kínálok egy 75 nm-es, összkomfortos, vegyes építésű családi házat! Az ingatlan n...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (87553395)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 3
*** 1 Db családi ház vételáráért cserébe 2 db lakást kap! *** Lakjon az egyik 54 m2-es lakrészen és adja ki a másik lakrészt, ...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai lakóövezeti telek hirdetés (95345442)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Petőfibányán, ahol egy eladó telek várja, hogy valóra váltsa álmait! Az ingatlan 689 né...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani tégla lakás hirdetés (34944795)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Városi élet, vidéki nyugalom - Hatvanban! Hatvan Kis Boldogi városrészén eladó jól megközelíthető tégla falazatú két szobás t...
22 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (13867463)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 2
Csendre, nyugalomra vágyik? Akkor ez az ingatlan önre vár! Jászfényszaru külterületi részén eladásra kínálok egy 53 nm-es, vegy...
7 900 000 HUF
161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (87693357)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 954 m2