Eladó ingatlanok 30 millióig (22117 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 117 db
Eladó Biharnagybajomi családi ház hirdetés (54332326)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi egy 128, 6 nm-es egyedi ízléssel bíró, mutatós Családi ház Hajdú-Bihar Vármegye településén, Biharnagyba...
25 000 000 HUF
195 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesgyarmati családi ház hirdetés (97882279)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Füzesgyarmaton mindösszesen 10 perc sétára a Kastélypark Fürdőhöz! ! ! ! Helyszín: Füzesgyarmat, Békés Várme...
27 200 000 HUF
400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (55382448)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén Tiszakécske-Kerekdomb közkedvelt üdülőövezetében eladó egy 23, 5 nm hasznos alapterületű ingatla...
22 900 000 HUF
995 652 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (35353874)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdomb városrészben eladó egy 54, 7 nm-es felújítás alatt álló parasztház. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (38481351)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye területén, Cserkeszőlő csendes utcájában, rendezett környezetben eladó egy 73 nm-es, vegyes falaz...
19 000 000 HUF
260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (32434573)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécskén, frekventált helyen eladó egy 75, 9 alapterületű, klasszikus Kádár-kocka jellegű c...
26 900 000 HUF
358 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (59372692)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nyírbátor csendes utcájában egy 110 nm-es családi ház, mely 1543 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan 1968-ban épül...
24 500 000 HUF
222 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (97344957)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 2
Napkor csendes, rendezett utcájában eladó egy 79 négyzetméter hasznos alapterületű családi ház, amely két külön nyíló szobával,...
26 400 000 HUF
334 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (34186789)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház! Demecser központjához közel! Demecseren, a központtól mindössze 5 perc sétára kínálunk megvételre e...
28 500 000 HUF
219 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73274329)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerági családi ház hirdetés (99372422)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
Egerágon, Pécstől 15 km-re megvételre kínálunk egy 70 m2 alapterületű, 2 szobás, fürdőszobás házat. Az ingatlan egy 1800 m2-es,...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (25764959)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya megye, Komló belváros közeli részén kínálunk eladásra 2 szobás, felújított, gondosan karbantartott második emeleti tégl...
22 300 000 HUF
446 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (42377252)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyula, Belső-Törökzug városrészén eladó egy 4. emeleti, erkélyes, 56 m2-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan jó állapotban van, egy...
28 500 000 HUF
508 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alapi családi ház hirdetés (36345322)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1903 m2
Szobaszám: 2
Fejér vármegyében, Alapon eladóvá vált egy 69m2-es vegyes falazatú, cseréptetővel ellátott családi ház. Az ingatlan jogilag ren...
20 000 000 HUF
289 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (35437574)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komlón, a Jó szerencsét utcában eladó egy 51 m2-es 2 külön nyíló szobás 2. emeleti erkélyes téglalakás. Az ingatlan felújítandó...
17 900 000 HUF
350 980 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (56279678)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94646694)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (34735462)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 347 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Polgár frekventált részén egy 2 szobás, felújított családi házat. a lakóház tégla és vályog falazattal épült b...
28 990 000 HUF
432 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti családi ház hirdetés (43667579)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Bükkszentkereszt központ közeli részén, panorámás környezetben egy 106 nm-es, nappali + 3 szobás, felújítandó...
29 900 000 HUF
282 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cikói családi ház hirdetés (26745263)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1267 m2
Szobaszám: 4
Bonyhádtól 7km-re Cikón, gyönyörű, csendes környezetben, eladásra kínálok két különálló ingatlant, egy áráért! a családi házak ...
29 990 000 HUF
187 437 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal