Eladó ingatlanok 30 millióig (22154 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 154 db
Eladó Békéscsabai tanya hirdetés (78313418)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: n/a
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál az Oncsa kertekben egy tanyát. Ideális választás mindazok számára, akik szeretn...
23 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (79564237)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Bibó Gimnázium közelében családi ház eladó. a  69 m2-es, vegyes falazatú ingatlan egy 362 m2-es t...
16 500 000 HUF
239 130 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (74391234)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja központjában 86 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan tégla alapra épült. Található ben...
12 800 000 HUF
148 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (91552752)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában eladásra kínálok egy 36 m²-es, 2. emeleti, másfél szobás lakást, rendezett, liftes társasházban. A lakás...
27 600 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (47463547)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szolnokon a vasútállomás mellett garzonlakás eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: -30 nm-es egy szobás  -liftes háztömb 4...
27 800 000 HUF
926 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi zártkert hirdetés (75343617)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1892 m2
Szobaszám: n/a
Pomázon, csendes, idilli, festői környezetben eladó egy egyedülállóan mindkét oldalról erdővel övezett, 1892 nm-es, a pilisi h...
23 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi pince, présház hirdetés (54328759)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Mohács-Szőlőhegyen, a II. Lajos szobortól Bár irányába, az első buszmegállónál található, aszfaltos úton könny...
5 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyönki családi ház hirdetés (57459772)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1680 m2
Szobaszám: 3
Központi helyen lévő 113 m2 családi ház 1680 m2 telken. Az ingatlanon állapot megörző felújítások elkezdődtek, Az ingatlanban...
18 500 000 HUF
163 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miszlai családi ház hirdetés (31874379)
35 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 4
Tolna megyében, Miszlán, eladó családi ház, szántóterülettel, erdőrésszel.
22 000 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai zártkert hirdetés (97933363)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: n/a
Referenciaszám: #NH1966 Infó: Beke Arleta Kiskunmajsa Ötfa részén beépíthető zártkerti telek eladó! Kiskunmajsán kínálok elad...
4 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai lakóövezeti telek hirdetés (84919464)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek kiváló helyen Pápán az Erzsébetvárosában! Ha egy igazán jó adottságokkal rendelkező telket keresel, ahol ...
14 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csóti családi ház hirdetés (32227267)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Csóton lehetőségekkel teli telekkel! Veszprém vármegyében, Csót csendes, folyamatosan fejlődő t...
7 100 000 HUF
129 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi egyéb ház hirdetés (98259174)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében, Kiskőrös külterületén, a Masina dűlőben eladó egy két helyrajzi számon nyilvántartott tanya. Az ingat...
14 900 000 HUF
323 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65335795)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23528439)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai hétvégi ház hirdetés (99772374)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 175 m2
Szobaszám: 2
Gombán eladó panorámás horgásztanya állandó lakhatásra is alkalmas, saját nyugalomsziget! Gombán kínálunk megvételre egy igaz...
19 900 000 HUF
398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (39972339)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 328 m2
Telekterület: 2641 m2
Szobaszám: 6
Most jött el az a pillanat, amikor egy különleges hely új történetet kaphat - ráadásul hatalmas árengedménnyel! Békés megye s...
22 900 000 HUF
69 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (49374833)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 2
***Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában! *** Új tulajdonosát keresi Jász Nagykun Szolnok vármegyében, Kisújszállás egyik nyugod...
20 500 000 HUF
225 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal