Eladó ingatlanok 30 millióig (22154 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 154 db
Eladó Miskolci iroda irodaházban hirdetés (47347438)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belváros szívében a bató-házban iroda ELADÓ! 57m2-es, 3 különálló szobából, 1 konyhából álló az ingatlan. Tégla építésű irod...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pörbölyi családi ház hirdetés (53524439)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pörbölyön – nyugodt környezetben! Pörböly csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy 1947-ben épült...
9 900 000 HUF
112 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Várpalotai zártkert hirdetés (49453473)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1650 m2
Szobaszám: n/a
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja ezt a Várpalotán, csendes környezetben található zártkerti telket. Várpa...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dudari lakóövezeti telek hirdetés (95347497)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2539 m2
Szobaszám: n/a
A lido home székesfehérvári irodája Dudar, csendes, természeti környezetben fekvő részén kínál megvételre egy kb. 2500 M²-es pa...
8 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miháldi családi ház hirdetés (48439373)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2344 m2
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy miháldi családi HÁZAT. A lido home nagykainizsa által eladásra kínált miháldi csalá...
5 800 000 HUF
78 378 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsövényházi családi ház hirdetés (12748672)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál Győrsövényházán egy vályog családi házat, amihez tartozik egy 2000 m²-es telek. A ház b...
11 000 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári hétvégi ház hirdetés (41744972)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 4 m2
Szobaszám: 1
Eladó földszintes apartman Balatonbogláron! A közkedvelt Platán strandtól 800 méterre, a városközponttól 600 méterre található...
26 500 000 HUF
1 204 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (43747932)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
1 Napon belül
21 900 000 HUF
254 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75393591)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros belvárosában, a Vasmű úton kínálunk megvételre egy 8. emeleti, 1 szoba + étkezős panellakást, amely ideális választ...
23 900 000 HUF
682 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (15197692)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1925 m2
Szobaszám: 2
A Börzsöny lankái közt, a csendes kis Vámosmikola szívében bújik meg ez a régi idők hangulatát őrző parasztház, amely új gazdáj...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardosi lakóövezeti telek hirdetés (83729563)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1327 m2
Szobaszám: n/a
Tardos központjához közel 1327 m2-es telek eladó!  Tardos központjához közel, mégis csendes, nyugodt környezetben eladó egy 13...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bokodi hétvégi ház hirdetés (94557993)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bokodon az erőműi tónál horgászház, bútorokkal eladó! A ház jellemzői: földszinten 28 nm-es alapterület, építési mód könnyűszer...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93494942)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosban eladó, (Árpád krt), II. Em. , 1 Szobás, csendes, kiváló- zöldövezeti elhelyezkedésű lakás, mindössze 5 pe...
29 900 000 HUF
1 067 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Besenyődi családi ház hirdetés (36677864)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1625 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bessenyőd, központ közeli részén kínálunk eladásra egy 94 nm-es, praktikus elrendezésű 1991 ben épült családi házat, amely egy ...
27 500 000 HUF
292 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (33933549)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Kaposváron, a Zselickertvárosban, a Mogyoró utcában kínáljuk megvételre ezt a családiházat. Zártkerti területen áll, de lakóház...
19 250 000 HUF
256 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi teremgarázs hely hirdetés (71433223)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A XIV. kerület egyik legkedveltebb részén, várhatóan 2026 májusában átadásra kerülő, modern társasház -1-es szintjén található ...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesteri hétvégi ház hirdetés (62499549)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Vas vármegyei Mesteriben egy nyaralót. A település Celldömölktől 8 km-re fekszik, állandó lakosok száma 260...
24 900 000 HUF
478 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (55396977)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2448 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd egyik kedvelt külterületi részén, a Gesztenyésben kínálok eladásra egy szőlő, kert besorolású területet, csodálatos p...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi lakóövezeti telek hirdetés (29845439)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 802 m2