Eladó ingatlanok 30 millióig (22153 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 153 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44423793)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra Kínálunk Miskolcon a József Attila utcában az Unipark Társasházban, egy szép állapotú 48 nm-es 2 szobás gardróbos napf...
25 500 000 HUF
531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (83495452)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: 3
3 Szobás családi házat kínálok megvételre Edelényben, csendes családi házas környezetben Edelényben, az Ifjúság úton kínálok m...
25 900 000 HUF
304 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44732449)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1540 m2
Szobaszám: 1
Értékes lehetőség Miskolc zöld övezetében: egy részben felújított családi ház 1540 m²-es telken, kiváló alapokkal és bővítési p...
17 999 000 HUF
428 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (43677552)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Ráckevén dunapart közeli hétvégi ház eladó! *** Pest megyében, Ráckeve Somlyószigeten eladó egy kiváló állapotú hétvégi ház ...
23 000 000 HUF
442 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (55732219)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ha mindíg is vízparti ingatlanra vágytál, és a kikapcsolódást egy csendes helyen képzeled el, azt gondolom, hogy ez a Dömsödi h...
26 490 000 HUF
304 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (33314747)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Saját vízpart olcsón - azonnal költözhető nyaraló Dömsödön Ez nem egy luxusnyaraló, hanem egy őszinte, jól használható vízpart...
19 990 000 HUF
666 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (43543739)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Halásztelken nagy méretű, több telekből álló terület eladó! Halásztelek külterületi részén eladó egy összesen 2276 nm-es, 6 k...
26 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38377932)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 1
Családi ház jó áron eladó! Eladó a Bertalan utca végén egy 2022-ben épült 65 nm alapterületű családi ház 2220 nm-es telken! a h...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (39656484)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Miskolc-Diósgyőr egyik legkedveltebb városrészében 460m2-es belterületi építési telket! Természetközeli körn...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (93942946)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk nyugodt, szép, természetközeli helyen, Miskolc-Tapolcán egy 770 m2 -es belterületi építési telket! A telken ...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (55554587)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (76579595)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (35387226)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (57391434)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58399349)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87721528)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (32494433)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai üdülőövezeti telek hirdetés (77779293)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: n/a
Tata Látóhegyen eladó egy 884 m2-es telek a hegy felső részén. Jellemzői:-2 db kis tároló van, mely felújítandó. -Az áram be va...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szákszendi családi ház hirdetés (75863136)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1986 m2
Szobaszám: 3
Szákszenden 3 szobás, hangulatos verandás, felújítandó állapotú családi ház eladó. Jellemzői: - 74 m2-es lakótér - összközműve...
14 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lesenceistvándi családi ház hirdetés (99833485)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 182 m2
Szobaszám: 1
A lido home Keszthelyi irodája eladásra kínál lesenceistvándon családi HÁZAT! A lido home által kínált lesenceistvándi család...
15 500 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal