Eladó ingatlanok 30 millióig (22154 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 154 db
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (67593524)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád városától mindössze kb. 2 Km-re, nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy igazi vidéki hangulatot...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (87477779)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Eladó nagy családi ház Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, közel a központhoz, sarki telken, kizárólag az OTP Ingatlanpont kíná...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (66946475)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői tanya hirdetés (45291384)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*****Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszajenőn, zártkerti ingatlan eladó! ****** Az 1092 nm-es telken egy 30 nm-es kis ház ...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (97345456)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1613 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Cserkeszőlő csendes, a fürdőhöz és a központhoz közeli dűlőjében, rendezett kö...
14 999 000 HUF
249 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi lakóövezeti telek hirdetés (67334413)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1175 m2
Szobaszám: n/a
Baracs Apátszállási részén, telket kínálok megvételre, remek elhelyezkedéssel, központhoz közel! - Aszfaltozott utca, belterü...
11 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Apostagi külterületi telek hirdetés (43675287)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: n/a
Apostag zártkerti részén, 864 m2-es telek eladó! Jó megközelíthetőséggel, 513-as úthoz közel. a telken fúrt kút van, mely jelenleg nincs használatban. Keressen ha felkeltette érdeklődését! Referencia szám: tk044090-ml
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (97255729)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tápiószecsőn egy 424m2-es telken elhelyezkedő 50m2-es kis házikót. A vályogból épült ingatlanban található ...
29 000 000 HUF
527 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (84242542)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Saját vízpart olcsón - azonnal költözhető nyaraló Dömsödön Ez nem egy luxusnyaraló, hanem egy őszinte, jól használható vízpart...
19 990 000 HUF
666 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (58761649)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Mezőkeresztesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget ny...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (39737964)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Miskolc - diósgyőr, 41m2, 1 szobás ingatlan ELADÓ Megvételre kínálok Diósgyőr egyik csendes, kertes házas övezetében egy kivál...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (36699965)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Természetközeli nyugalom Kondón – Családi ház eladó! Eladó egy 80 nm-es, 3+1 szobás kőépítésű családi ház a Bükk lábánál, Kon...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (37499754)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Ónod településen egy 131 nm-es, azonnal költözhető, részben felújított családi ház 1354 nm-es, összközműves telken. Ideál...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (72455845)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: n/a
Önálló telek eladó nagytétény külső részén kedvező ÁRON! Budapest XXII. kerületében a Nagytétényi városrészen Diósd határában...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni lakóövezeti telek hirdetés (39574639)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó! Szigetszetnmárton egyik legszebb részén kínálunk eladásra egy 1250nm nagyságú építési telket. A telek ...
24 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni hétvégi ház hirdetés (44643913)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szigetszentmárton kedvelt Dunaparti részén, távol a város zajától kínálunk eladásra egy sok lehetőséget rejtő faházat. Csende...
24 900 000 HUF
691 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bálványosi hétvégi ház hirdetés (27631832)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 2354 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A balatontól 10 km-re, bálványoson építési telek mobilházzal ELADÓ! Bálványos permén csendes környezetben, eladóvá vált egy 2...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iváncsai lakóövezeti telek hirdetés (38484515)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted