Eladó ingatlanok 30 millióig (22155 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 155 db
Eladó Győrsági lakóövezeti telek hirdetés (48895752)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174036 hivatkozási számú győrsági telek. -1499 Nm -Közművek ni...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi pince, présház hirdetés (91938371)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 6 nm tároló, a 13. kerületben, a Csata utcában, 2008-ban épült házban! Tehermentes, önálló albetét! Kérdés esetén keressen bizalommal!
5 300 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sandi egyéb telek hirdetés (34376433)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 23000 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180348 hivatkozási számú sandi zárt kert. Nomád életre, gazdálkod...
7 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (26274444)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Kötegyán csendes utcában egy 1970-ben épült tégla falazatú, beton alapú 120 nm családi házat, amelyhez tartoz...
13 500 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (52758762)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! ! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Mesterszálláson egy 110m2-es családi házat...
9 500 000 HUF
86 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (49333923)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
9 500 000 HUF
86 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (55443532)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
9 500 000 HUF
86 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi egyéb telek hirdetés (62586434)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szentes belterületén az Ilonaparton, a város szélén, mégis a központtól nem túl távol egy 1254 m2-es, mezőgazdasági/üzemi...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi egyéb telek hirdetés (67488764)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városának kellős közepén kínálunk megvételre egy 350 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkez...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási tanya hirdetés (99228834)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Petőfiszálláson eladó egy 45 nm-es tanya, amely rendkívül jó elhelyezkedésű, hisz...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi külterületi telek hirdetés (71584243)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy vízparti fekvésű telket, nyugodt, természetközeli környezetben. A 837m2 telek m2 kertgazdasági övezetbe...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (43375327)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád városától mindössze kb. 2 Km-re, nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy igazi vidéki hangulatot...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (38772273)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az opt Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! ! ! Csongrád csendes kertvárosi részén, bevásárlóközponttól egy kilométerre, a...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (74934568)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Deák téren eladó egy távfűtéses, 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, rendezett, négyemeletes épület második emel...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (78343986)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (94656729)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32718612)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (65638654)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31535454)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri üzlethelyiség utcafronton hirdetés (83737822)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Győr belvárosában két utcára nyíló, 155 m2 alapterületű üzlethelyiség és az alatta lévő pince (50 m2) örökös bérleti joga kiseb...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal