Eladó ingatlanok 30 millióig (22154 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 154 db
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (56794329)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 80 m2-es felújítandó családi ház + 149 m2-es melléképület Kecelen Ár: 17. 000. 000 Ft Bács-Kiskun vármegye, Kecel városá...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni házrész hirdetés (32979147)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Debrecen- Belváros, hűszigetelt, 25 m2-es, tégla építésű, gázfűtéses, teljes körűen felújított, belső házrész, 115 m2 telekréss...
21 900 000 HUF
591 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44585937)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Miskolc-Perecesen – lehetőség, amit érdemes meglátni! Miskolc Pereces városrészen kínálunk megvételre egy 8...
24 900 000 HUF
307 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (54923617)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes, rendezett környezetben egy 81 m2-es, 2+1 félszobás...
15 500 000 HUF
191 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei egyéb ház hirdetés (37141493)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Lajosmizsei erdőben vált eladóvá 2. 8Hektárnyi rész, melyből 1 hektár legelő, 3000nm kivett tanya 1, 5 hektár erdő. Három hrsz...
22 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Köröstarcsai családi ház hirdetés (44328945)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 2
Akció! Akció! AKCIÓ! Sürgősen eladóvá vált Köröstarcsán egy felújítandó kis családi ház, melynek akciós irányára 5 000 000 Ft....
5 000 000 HUF
83 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári lakóövezeti telek hirdetés (79939587)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: n/a
Balatonboglár egyik kiemelt, panorámás utcájában kínálunk megvételre egy 1200 m²-es belterületi telket. A telek elhelyezkedés...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyedi garázs hirdetés (55219465)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ritka, kihagyhatatlan lehetőség! Ikergarázs ipari árammal, előtetővel, félaknával. Eladásra kínálok a Ceglédi úti garázssor...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási hétvégi ház hirdetés (22543663)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
Eladó vízparti nyaraló Mesterszállás – Harangzug üdülőövezetben! Képzeld el, ahogy reggel a saját stégedről figyeled a víz tü...
25 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni tégla lakás hirdetés (59267725)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Alattyán szívében egy tágas, 100 négyzetméteres vegyes falazatú, amely remek lehetőségeket kínál új tulajdonosának. Akár ...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi tégla lakás hirdetés (38333245)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Jászladány szívében egy felújított vegyesfalazatú lakás, amely tökéletes választás lehet családok számára. Az ingatlan al...
24 900 000 HUF
194 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bokodi hétvégi ház hirdetés (78436744)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bokodon az erőműi tónál, 2025-ben felújított horgászház, beépített bútorokkal ELADÓ! A ház jellemzői: 18 nm-es alapterület, ép...
8 900 000 HUF
494 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (58744923)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Sükösd, azonnal birtokba vehető, 111 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
12 990 000 HUF
117 027 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (86933898)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 145 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, n...
4 990 000 HUF
34 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (52178835)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központhoz közeli részen eladó egy 962 m²-es, teljes közművel rendelkező telek, amely ideális vál...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi lakóövezeti telek hirdetés (68958237)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kosd központjában lévő telekrész, saját bejárattal! A telek osztatlan közös tulajdon, melynek a hátsó része eladó, hasz...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsosberényi termőföld, szántó hirdetés (56275373)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 17113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Borsosberény külterületi, legelő megjelölésű, 10, 10 Ak értékű, a valóságban bokros terület eladó. 1 Ha 7113 nm. A belterület, lakóövezet (vezetékes víz, villany és gáz) 180 méterre van! Borsosberény, Hajnal utca végétől 180 méterre található. G. J.
3 490 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsosberényi termőföld, szántó hirdetés (73658318)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33600 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Borsosberény külterületen, a 2 - es úttól 4 - 500 méterre erdős területen, 3, 36 ha erdős - bokros terület a száraz patak menté...
4 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő