Eladó ingatlanok 30 millióig (22232 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 232 db
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (93484457)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmártonban egy 45 m2-es ház. Az ingatlan tégla építésű, kialakításra került benne közlekedő, nappali, konyha, ...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői lakóövezeti telek hirdetés (39232433)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2201 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Tápiószecsőn kiváló infrastruktúrával A telek főbb jellemzőiÖvezeti besorolás: belterületi építési telek Tá...
7 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi külterületi telek hirdetés (95725774)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
Termőföld! ! A telek az állatkert közelében található, az átminősítés a vevőt terheli. Jászberény egy dinamikusan fejlődő t...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási lakóövezeti telek hirdetés (92867474)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4442 m2
Szobaszám: n/a
Kedves Befektető VT4 Tóalmás eggyik legmagasabb pontján található a Beretvás Kúria romja, 4442m2 telken. Hiteles információ a...
27 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (48737837)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán családi ház Eladó! Penny gyalogszerrel is 5 perc. Az ingatlan saroktelken található. Mérete optimális 941m2 viszont f...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi fejlesztési lakóterület hirdetés (45954359)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9999 m2
Szobaszám: n/a
Farmos Tápiószele felé eső részén, Nyárvesztőn eladó egy belterületi, 9999m2 területű, kivett beépítetlen terület besorolású f...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (35963153)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Nagykátán eladó ez a kedves kis ingatlan, közel 40m2 Belső gerendázattal, hangulatos kis házikó. Kettő szobáv...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (25373937)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 3
Egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan eladó Pusztamonostoron! Az ingatlan 2006-ban épült, téglaszerkezetű. A tele mérete : 955...
25 000 000 HUF
213 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (33833745)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47765468)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Kedves ÉrdeklődőJászladány kellemes részén kínálok eladásra egy ingatlant. Kettő szoba ~10-13m2Étkező és konyha egyben egy fél ...
15 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (62824863)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a városközpont közelében! Jászberényben eladó egy 45 nm-es családi ház, amelyben előszoba, 2 szoba valamint egy k...
16 200 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (99234329)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkeze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (97319935)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 2
Kóka frekventált részén felújítandó ház nagy telekkel Eladó Kóka frekventált részén, 2183 nm telken elhelyezkedő, hosszú ideje...
20 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (63233375)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Erk településen kikálló lehetőség Üzlethelyiség vagy akár sport és szabadidős tevékenységre alkalmas. Az épület frekventált h...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi külterületi telek hirdetés (93499253)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Termőföld! A telek az állatkert közelében található, az átminősítés a vevőt terheli. Most lehetőség van egyszerre két telket...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (26648346)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (27314943)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 4
Eladó Cegléden erősen felújítandó 150nm-s lakóépület 655 nm-s telekkel. Az ingatlan erősen felújítandó. Az ingatlanban villany...
24 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (25857873)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat! Amely egy 996 nm-es, jól h...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (91464262)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1409 m2
Szobaszám: 3
Szigetelt, tégla építésű, 3 szobás családi ház! Farmoson, rendezett, szép házakkal beépült mellékutcában, 1409m2-es telken el...
28 900 000 HUF
458 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (71933859)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Saját kis birtok farmoson tér, nyugalom, LEHETŐSÉG Majdnem 3. 000 Nm saját terület. Csend. Levegő. Ha nem egy átlagos hétvégi...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal