Eladó ingatlanok 30 millióig (22230 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 230 db
Eladó Marcali zártkert hirdetés (24778744)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 96 m2
Szobaszám: n/a
Somogy megye, Marcaliban eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: zártkert két gazdasági épülettel Telek méret: ...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (93171785)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Családi ház Kétegyházán! Eladó Kétegyházán, a kastélykerti területen, a Gyula felöli részen egy teljesen felújítandó, 8...
11 990 000 HUF
134 719 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (74536325)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Biczó István kertben, a Csárda utca közelében, 30 m2 es, 1 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba elrendezésű könnyűszer...
15 900 000 HUF
530 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyéb lakás hirdetés (89519639)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy barátságos hangulatú lakást, ahol a mindennapok kényelme és a ny...
14 500 000 HUF
308 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (84733747)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Bátonyterenyén a Kisterenyei városrészen, a Honvéd úton kínálunk megvételre egy 65 m² alapterületű, kő és té...
11 900 000 HUF
183 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galamboki üdülő hirdetés (77542973)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 7763 m2
Szobaszám: 2
Ez az ingatlan tökéletes választás mindazoknak, akik komolyan gondolják a gazdálkodást, vagy a természet lágyán, mégis aszfalto...
5 800 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (87424389)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1754 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Kőtelek településen egy 2 szobás, 56 nm-es családi házat Kőtelek csendes, nyug...
8 990 000 HUF
160 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (88973659)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnoktól mindössze 35 kilométerre, Fegyverneken kínálunk megvételre egy 130 négyzetméteres,...
23 500 000 HUF
180 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi üdülőövezeti telek hirdetés (54386796)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás zártkerti telek eladó Lovasberényben 1079 mn lehetőség a Velencei-hegység közelében Eladó egy 1079 mn-es panorámás z...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri egyéb lakás hirdetés (67266744)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedvező árú, azonnal birtokba vehető lakás Devecserben - kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek Veszprém vármegyé...
13 400 000 HUF
194 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (45757744)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3533 m2
Szobaszám: 2
Bács - Kiskun vármegye Szalkszentmárton településen eladásra kínálok egy 3533 nm- es telken fekvő 68 nm- es családi házat. Az i...
15 500 000 HUF
227 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti hétvégi ház hirdetés (38429636)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács- Kiskun vármegye Soltvadkert településen eladásra kínálok egy 1500 nm- es telken fekvő 62 nm- es téliesített nyaralót. a k...
22 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (36388722)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács- Kiskun vármegye, Kunfehértó településen eladásra kínálok egy 1401 nm- es telken elhelyezkedő 62 nm- es felújítandó család...
25 500 000 HUF
411 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai egyéb üzlethelyiség hirdetés (73326332)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó kiváló adottságokkal rendelkező üzlethelyiség Nagybaracskán, közvetlenül a főút mellett, frekventált, jól megközelíthető ...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari hétvégi ház hirdetés (93849375)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nemesnádudvar egyik legszebb részén, a domboldalon, a híres hajósi borvidékhez tartozó területen egy kivételes adottságú ...
12 000 000 HUF
141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (65435747)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: n/a
Eladó nyaraló - Kihagyhatatlan lehetőség! ! ! 20 Nm-es könnyűszerkezetes épület egy 315nm-es telken. Tökéletes alap, hogy egy ...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (69744268)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, két külön nyíló szobás, 4. emeleti lakás lakás, amely ideális választás akár saját otthonnak, akár befektet...
28 990 000 HUF
591 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (72432884)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarud központjában, a Tisza-tótól és a strandtól mindössze kb. 2 Km-re egy 2005-ben épült, kiváló állapotú, jelenleg is v...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (33746615)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarjánban a Vásártéren, egy hangulatos, francia erkélyes, 35 nm-es kis rezsijű lakást, csendes környezetb...
15 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (39783674)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Monorierdőn egy 560 nm2 telken elhelyezkedő 47 nm2 tégla építésű, felújítandó házat, ami remek lehetőség sajá...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal