Eladó ingatlanok 30 millióig (22123 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 123 db
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (29349449)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2424 m2
Szobaszám: 2
Tápiószőlős külterületi részén eladó kis házikó nagy telekkel! Pest megyében kínálom eladásra ezt a felújítandó házikót! a házb...
9 000 000 HUF
138 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26123756)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (21734937)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (57227583)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán családi ház Eladó! Penny gyalogszerrel is 5 perc. Az ingatlan saroktelken található. Mérete optimális 941m2 viszont f...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli tanya hirdetés (47973935)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécelen Horgásztanya ELADÓ! Pécelen az Csodálatos Horgásztavaknál lévő Horgásztanyát kínálom megvételre! Az Ingatlan 2023-ban é...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (19488232)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias r...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (76844916)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (34799832)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre egy...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai lakóövezeti telek hirdetés (26241484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4118 m2
Szobaszám: n/a
Nyáregyházán építési teleknek vagy lovardának eladó ingatlan! Jelenleg lovardaként üzemel igény szerint minden beálló, lófuttat...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (49162147)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18987432)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pilisen egy 1732m2-es telken elhelyezkedő 68m2-es zártkerti ingatlant. Az ingatlan a 2000-ben beton alapra tég...
24 199 000 HUF
355 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (24865929)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1687 m2
Szobaszám: 3
Kóka csendes, nyugodt zártkerti övezetében eladásra kínálok egy 1687 m²-es telken elhelyezkedő, 60 m²-es, vegyes falazatú (vály...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (34379323)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3317 m2
Szobaszám: n/a
Bellegelőkertben, a Tölcsérvirág utca és a Golf Wedding rendezvényház szomszédságában eladó 4 db zártkerti telek, melyek terüle...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (13623764)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debreceni ingatlanra (lakás, telek, ház) cserélhető! Hajdúszovát központjában a Takarékszövetkezettel szemben eladó egy tágas,...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni termőföld, szántó hirdetés (23725848)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Körbekerített szántó – akár gyümölcsös céljára is! JÓZSA határában, a Klastrom lakópark oldalában eladó egy 1, 93 hektáros, 7...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (94454284)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 4316 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kislángon hatalmas telekkel. Szeretne vidéki nyugalomba költözni, ahol minden adott a gazdálkodáshoz vagy a p...
25 500 000 HUF
364 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versendi családi ház hirdetés (79551665)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok, egy 120 négyzetméteres családi házat, Baranya megyében Versenden. Az ingatlan Mohácstól mindössze 15 kilomé...
29 000 000 HUF
241 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal