Eladó ingatlanok 30 millióig (22233 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 233 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94434763)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Himesházai családi ház hirdetés (53199366)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1161 m2
Szobaszám: 3
Eladó sváb parasztház Himesházán, Baranya vármegyében Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, vályogból épült sváb parasztház a Baran...
30 000 000 HUF
326 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (93379559)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62791693)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23392357)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön i...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (75373988)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy bővítés alatt álló kis családi ház Bocskaikertben. Az ingatlan város közeli, Debrecen autóval 10 perc alatt elérhető....
18 500 000 HUF
377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (47197365)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4646 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget azoknak, akik a város szélén, mégis közel a természethez szeretnének építkezni. Aj...
16 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (87749543)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges lehetőséget rejtő, felújítandó családi ház Hosszúpályiban, Hajdú-Bihar megyében, mely nem csak egy, de két...
27 990 000 HUF
233 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (12679897)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (33742733)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 4405 m2
Szobaszám: 1
Debrecen agglomerációjában Nyíradonyban eladó egy tökéletes családi háznak az alapja. Jelenleg egy 218 nm-es egység áll a telk...
17 500 000 HUF
80 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi lakóövezeti telek hirdetés (97795755)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11152 m2
Szobaszám: n/a
Nyíradonyban, a Belvároshoz közel, építési és gazdálkodásra is alkalmas telek eladó! Főbb jellemzői: - 11. 152 Nm-es, - közm...
9 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48573854)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (98418728)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2154 m2
Szobaszám: 2
Hajdúsámsonban, a központ közelében kínálok eladásra egy 60nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú, szerkezetileg kifogástalan állapo...
26 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi lakóövezeti telek hirdetés (52884877)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4806 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúhadház városközpontjához közel, lakóövezetben, kétirányú, aszfaltozott utcában 4806 nm-es építési telek eladó. A telek f...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (23376435)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyíradonyban Debrecen vonzáskörzetében! Csendes, kisvárosias környezetben, lakható, igény szerint felújítand...
27 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rádi lakóövezeti telek hirdetés (93448444)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: n/a
Rád elhelyezkedése nagyon jó. Közel a 2/a. Budapest m0 13 perc. Frissen felparcellázott, aszfaltos útról nyíló telkek különböző...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (73374573)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 392 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Nógrád Vármegyében, Szécsényben telek árban egy nagyon jó helyen lévő, akár üzlethelyiségnek is kiváló ingatlant. a képeken látható állapotban van jelenleg. a tető új rajta. a központhoz nagyon közel található, de mégis nyugodt, csendes helyen.
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rádi lakóövezeti telek hirdetés (93425899)