Eladó ingatlanok 30 millióig (22232 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 232 db
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (61392998)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Kózház utcában eladó nappali+3 szobás családi ház! Legfontosabb paraméterei:- Teljesen elkerített - Frissen felúj...
15 500 000 HUF
206 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kéki családi ház hirdetés (42199488)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1886 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyében, Kék településen egy 165 nm-es 4 szoba, nappali, konyha+ étkezős, sziget...
28 990 000 HUF
175 696 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rakamazi fejlesztési lakóterület hirdetés (79744299)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 14633 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők Figyelem! Megvételre kínálok Rakamaz belterületén egy 14633 nm-es kivett beépítetlen területet. Kiválóan alkalmas vá...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (44284967)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Lehetőség csendes, természetközeli környezetben Kókán, közel 1000 nm-es telken Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvétel...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49993474)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (53443313)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Jászberényben! Remek lehetőség saját elképzelések megvalósítására! Jászberény csendes részén eladó egy...
19 900 000 HUF
355 357 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (75362839)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29423244)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ciráki lakóövezeti telek hirdetés (13329293)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8341 m2
Szobaszám: n/a
Győr-Moson-Sopron megyében, Cirákon 8341 nm-es gazdasági, kereskedelmi, szolgáltató célra alkalmas terület eladó. a területen n...
19 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai zártkert hirdetés (58454537)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1640 m2
Szobaszám: n/a
** Családi okok miatt sürgősen áron alul eladó, 25 perc a Balaton! Nyaralónak, hétvégi háznak. . . Akár befektetésnek is kiváló...
3 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (43935256)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 2
Kótaj központjában belső felújításon átesett családi ház eladó! Vételár: 26. 600. 000 Forint Eladó Kótaj központjában 2096 n...
26 600 000 HUF
369 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58973457)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kérem ingatlanosok ne KERESSENEK! ! ! ! Eladó Miskolcon, a Király utcában egy 28nm alapterületű garzonlakás. A lakás egy 10 ...
25 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Istenmezejei családi ház hirdetés (75499738)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: + 3 fél
Eladó Istenmezején egy 60 nm-es családi ház 675 nm-es telken, csendes kis zsákutcában, gyönyörű erdei és panorámás környezetben...
10 900 000 HUF
181 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (58426735)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Csengőd egyik csendes utcájában 46 m2-es családi ház eladó. a felújítandó, vegyes falazatú ingatlanban kiala...
9 900 000 HUF
215 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentgotthárdi családi ház hirdetés (36333333)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 2
Szentgotthárd Farkasfa városrészén kínálunk megvételre egy felújítandó és befejezésre váró, eltolt szintes kialakítású családi ...
21 000 000 HUF
262 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (46173226)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 2161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ár: 28. 000. 000. Ft. Eladó Bács-Kiskun vármegye Vaskút községében a főutcán egy vegyes falazatú két generációs családi ház. ...
25 000 000 HUF
11 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei lakóövezeti telek hirdetés (27253851)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: n/a
Mende településen, a főút közvetlen közelében eladó egy 567 m²-es, „kivett beépítetlen terület” megnevezésű telek. A telek ren...
23 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri egyéb lakás hirdetés (73356492)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, erkélyes lakás Sajószentpéteren – Harica úton Sajószentpéteren, a Harica úton kínálunk megvételre egy 3. ...
27 400 000 HUF
537 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (88897639)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon, ahol jó megérkezni – teljes körűen felújított családi ház eladó Forrón, nagy telekkel és extra lehetőségekkel. A Forr...
29 500 000 HUF
378 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaújlaki családi ház hirdetés (67423754)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 2064 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan felújítása az elmúlt években megkezdődött, így a legfontosabb helyiségek már modern formát kaptak. Az ingatlan jel...
23 800 000 HUF
220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?